۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد؛

اعطای تسهیلات ۴۵ میلیونی به شرکت های نوپای فناوری

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از اعطای تسهیلات به شرکت های نوپای داخل پارک های علم و فناوری تا سقف ۴۵ میلیون تومان از طریق یکی از بانک های قرض الحسنه خبر داد.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی مطرح کرد؛

ایجاد ۵۶ هزار شغل در سه سال

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه از ابتدای فعالیت صندوق ۵۶ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شده است، گفت: پتانسیل اشتغالزایی اقتصاد دانش‌بنیان حداقل سه برابر دیگر بخشهاست و هزینه آن یک‌سوم است.

۱ فروردین ۱۳۹۶

گزارش/ راه‌اندازی مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان به ارزش ۱۵۰ میلیارد تومان

صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف ارائه خدمت به شرکتهای دانش‌بنیان اقدام به راه‌اندازی مجتمع شکوفایی در کنار پنج مجتمع فناوری دیگر کرده که براساس گزارش این صندوق ارزشی حدودا ۱۵۰ میلیارد تومان دارد.

۲۳ اسفند ۱۳۹۵
گزارش/

کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری، به ۱۶ صندوق پژوهش و فناوری جدید، مجوز فعالیت اعطا کرده است

پانزدهمین جلسه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری غیر دولتی به ریاست وزیر علوم و با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۵
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی عنوان کرد؛

ایجاد ۵۶ هزار شغل از طریق شرکت‌های دانش‌بنیان

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به اشتغال زایی به واسطه شرکت های دانش بنیان گفت: تاکنون به واسطه این شرکت ها ۱۴ هزار شغل مستقیم و ۴۲ هزار شغل غیرمستقیم برای جوانان کشور ایجاد شده است.

۲۲ اسفند ۱۳۹۵
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی عنوان کرد؛

حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از ایجاد شرکت‌های دانشگاهی

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از حمایت این صندوق در ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاهی خبر داد و گفت: علاوه بر آن بودجه‌ای برای ایجاد شرکت‌های یکپارچه‌ساز که شرکت‌های بزرگ برای اجرای پروژه‌های کلان هستند پیش‌بینی شده است.

۲۲ اسفند ۱۳۹۵

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی: هیچ شرکت دانش‌بنیانی نبوده که طرح اقتصادی دانش‌بنیان بدهد و تصویب نشود

رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: اقتصاد دانش‌بنیان به مرحله‌ای رسیده است که در حال حاضر شرکت‌های دانش‌بنیان می‌‌توانند اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش‌بنیان را در امور روزمره خود احساس کنند.

۲۱ اسفند ۱۳۹۵
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی عنوان کرد؛

شرایط سخت بازار برای تجاری‌سازی محصولات داخلی

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان کشور در شرایط سخت رقابتی قرار دارند، ابراز امیدواری کرد که با توانمندسازی بتوانند دامپینگ موجود در بازارهای کشور را پشت‌سر بگذارند.

۲۱ اسفند ۱۳۹۵
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی خبر داد؛

اعطای وام صادرات با بهره ۴ درصدی به شرکت‌های دانش‌بنیان

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه وام صادراتی با نرخ بهره چهار درصد به شرکت‌های دانش‌بنیان اعطا می‌شود، گفت: این وام می‌تواند توسط شرکت‌ها، قبل و بعد از صادرات دریافت شود.

۱۷ اسفند ۱۳۹۵
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی مطرح کرد؛

همکاری صندوق با اتاق بازرگانی

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه سهم اقتصاد دانش بنیان در تولید ناخالص ملی باید به ۱۰ درصد برسد، گفت: برای موفقیت در این مسیر راهی جز توسعه فعالیت‌های دانش بنیان نداریم.

۱۶ اسفند ۱۳۹۵

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی: حرکت فناوری در کشور به راه افتاده است

رییس صندوق نوآوی و شکوفایی با اشاره به اینکه در دوره ای برخورد ما با فناوری های جدید در کشور منفعلانه بود، گفت: اما اکنون حرکت فناوری در کشور براه افتاده است .

۶ اسفند ۱۳۹۵

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی: ۶۰۰میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت شده است

دکتر بهزاد سلطانی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور در پانزدهمین نشست مشترک روسای پارک های علم و فناوری و مدیران مراکز رشد در پارک زیست فناوری خلیج فارس در قشم گفت : تقویت و توسعه شرکت های دانش بنیان ، افتخار ملی است.

۴ اسفند ۱۳۹۵
رئیس صندوق نوآوری خبر داد؛

کاهش نرخ سود تسهیلات صادرات فناوری برای شرکت‌های دانش‌بنیان

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: بنا داریم نرخ سود تسهیلات صادرات فناوری شرکت های دانش بنیان را از ۱۱ درصد به ۹ درصد کاهش دهیم.

۲۵ بهمن ۱۳۹۵

قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در بوته نقد

نشست بررسی قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. دکتر صاحبکار در این نشست اظهار داشت: هدف از این قانون تسری به تمام بخش‌های اقتصادی و دانش‌بنیان کردن کل اقتصاد کشور نبوده است، بلکه فقط برنامه‌ای است برای حمایت از بنگاه‌های فناوری‌محور همچون سایر کشورها.

۱۰ دی ۱۳۹۵

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی: ۲۰۰ میلیارد تهِ صندوق نوآوری و شکوفایی باقی ماند

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با اعلام اینکه ۲۰۰ میلیارد تومان تهِ صندوق نوآوری و شکوفایی باقی مانده گفت: در حال حاضر ۵۳۰ طرح در دست بررسی داریم و پولی که این طرح‌ها تقاضا کردند، ۸۶۵ میلیارد تومان است.