۲۰ اسف ۱۳۹۶
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی:

طی چهار سال گذشته حدود ۷۰ هزار شغل توسط شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد شده‌است

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به عرضه محصولات بیش از ۹۹۰ شرکت دانش بنیان به بازار، از مجموعه دولت خواست در راستای توجه بیشتر به اقتصاد مقاومتی، اقتصاد دانش بنیان و اشتغالزایی، به جای خرید کالای خارجی از نمونه داخلی دارای تاییدیه و کیفیت مناسب استفاده کند.

۱۹ اسف ۱۳۹۶
رئیس صندوق نوآوری وشکوفایی:

ایده‌آل ما این است که تا ۵ سال آینده یک دهم سرمایه بانک‌ها به سمت شرکت‌های دانش‌بنیان سوق یابد

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی در زمان انعقاد قرارداد با شرکت‌های دانش‌بنیان از ارائه اعتبارات طرح‌ها به دلیل کسری بودجه خودداری می‌کنند، لذا این شرکت‌ها برای اجرای این طرح‌ها اقدام به دریافت تسهیلات صندوق می‌کنند، گفت: در نهایت اعتبارات این طرح‌ها به شرکت‌های دانش‌بنیان اعطا نمی‌شود، از این رو این شرکت‌ها ورشکست می‌شوند؛ به همین دلیل ما برای جلوگیری از این امر اعتبارات طرح‌ها را در بانک‌ها بلوکه می‌کنیم.

۱۹ اسف ۱۳۹۶

رئیس صندوق نوآوری وشکوفایی: تا سال آینده ۵۰ صندوق خطرپذیر ایجاد می‌شود

رئیس صندوق نوآوری وشکوفایی گفت: بانک‌ها تنها ۰,۰۴ درصد از بودجه خود را به شرکت‌های دانش بنیان می‌دهند.

۱۴ اسف ۱۳۹۶
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی:

اگر پارک‌ها صندوق وی‌سی تاسیس کنند صندوق نوآوری و شکوفایی ۴۹ درصد هزینه آن را می‌دهد

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ضمن اعلام حمایت این صندوق از پارک‌های علم و فناوری برای تشکیل صندوق‌های پژوهش و فناوری گفت: هنوز در ۱۷ استان کشور صندوق پژوهش و فناوری وجود ندارد.

۵ بهم ۱۳۹۶
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی:

دریافت سود سپرده صندوق نوآوری طبق اساسنامه بوده است

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه ۱۰۰ برابر اعتباراتی که دولت در اختیار این صندوق قرار داده به شرکت‌های دانش بنیان اعطا شده است، گفت: از آنجایی که اعتبارات طرح‌ها به صورت مرحله‌ای به شرکت‌ها اعطا می‌شود از این رو مابقی اعتبارات در بانک‌ها سپرده گذاری می‌شود و ما بر اساس اساسنامه می‌توانیم سود دریافت و در اختیار شرکت‌ها قرار داده شود.

۶ دی ۱۳۹۶

رییس صندوق‌نوآوری: ۴سال گذشته مربوط به راه‌اندازی اقتصاد دانش‌بنیان بود و ۴ تا ۶سال آینده بازه رشد سریع این اقتصاد خواهدبود

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی کشور گفت: از طریق شرکت های دانش بنیان ، سه برابر دولت می توان شغل ایجاد کرد.

۲۸ آذر ۱۳۹۶
رئیس صندوق ‌نوآوری‌ وشکوفایی:

طرح‌های دانش‌بنیان بدون داشتن بازار، مورد تاییدصندوق ‌نوآوری ‌وشکوفایی قرار نمی‌گیرد وبه آنها وامی ارائه‌ نمی‌شود

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه ایجاد شغل به واسطه شرکت های دانش بنیان کم هزینه تر است، گفت: شرکت دانش بنیان می تواند سه برابر دولت برای فارغ التحصیلان شغل ایجاد کند.

۲۶ آذر ۱۳۹۶
رییس صندوق نوآوری:

حدود ۸۰ درصد شرکت‌های دانش‌بنیان با کمک‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در حال فعالیت هستند

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر نقش شرکتهای دانش‌بنیان در اشتغال‌زایی، یادآور شد: از توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت همه جانبه می‌کنیم.

۲۰ آذر ۱۳۹۶

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی: از کل شرکت‌های دانش‌بنیان ۲ هزار و ۳۱۹ شرکت به صندوق درخواست وام داده‌اند

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه از کل شرکت های دانش بنیان ۲ هزار و ۳۱۹ شرکت به صندوق درخواست وام داده اند، گفت: تاکنون ۸۶ میلیارد تومان توسط شرکتها بازپرداخت شده است.

۸ آذر ۱۳۹۶
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی:

سرمایه‌گذاری‌های جمعی در دستور کار صندوق نوآوری قرار گرفته است

رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ایجاد صندوق‌های سرمایه‌گذاری شرکتی، خطرپذیر و جمعی را از برنامه‌های این صندوق نام برد و گفت: در سرمایه‌گذاری جمعی درصدد هستیم تا پول‌های اندک مردم بر روی یک فناوری خاص سرمایه‌گذاری شود.

۲۲ آبا ۱۳۹۶

غلامی: حمایت همه جانبه از اقتصاد دانش‌بنیان ضرورت دارد

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، “حمایت همه جانبه از اقتصاد دانش بنیان” را مسئولیت و هدف اصلی دست اندرکاران علم و فناوری کشور دانست و تاکید کرد: در این راستا، صندوق نوآوری و شکوفایی می تواند در جهت خدمت به نخبگان و فناوران میهن اسلامی ، نقشی اساسی بر عهده گیرد.

۲۱ آبا ۱۳۹۶

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی: در حال حاضر ۳۷ صندوق پژوهش و فناوری در کشور ایجادشده است

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در حال حاضر ۳۷ صندوق پژوهش و فناوری در کشور ایجاد شده است.

۱۶ آبا ۱۳۹۶
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی:

۱۲۰۰ میلیارد تومان ظرفیت بانکی برای شرکت‌های دانش بنیان ایجاد شده است

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در مراسم امضای تفاهم نامه این نهاد با بانک صادرات گفت: در صندوق نوآوری و شکوفایی تاکنون ۳۵ مورد مصوب شده تا بتوانیم از ۲۰ تا ۴۹ درصد سرمایه گذاری برای صندوق‌های خطر پذیر داشته باشیم.

۱۴ آبا ۱۳۹۶

“رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی : از شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاهی حمایت می‌کنیم “

به گزارش عیارآنلاین، بهزاد سلطانی، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاهی خبر داد. به گفته او، تقاضای دوهزار و ۳۱۵ شرکت دانش‌بنیان مصوب شده است؛ در این میان تقاضای چهارهزار و ۱۰۰ شرکت بررسی شده که از این تعداد، برخی از شرکت‌ها مصوب شده‌اند. او در گفت‌وگو با «فرهیختگان» ادامه […]

۱۲ آبا ۱۳۹۶

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی: دو هزار و ۳۱۵ شرکت از وام صندوق به شکل‌های مختلف قرض‌الحسنه ۴ درصد استفاده کرده‌اند

رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: تاسیس صندوق های پژوهش و فناوری ویژه سرمایه گذاری در استان ها را با مشارکت پارک های علم و فناوری و دانشگاه های استان ها در دست اقدام داریم.