۱۳ تیر ۱۳۹۶
نماینده مجلس:

بسیاری از تالاب‌های کشور دچار مشکلات جدی هستند

نعمتی: وزارت نیرو به عنوان متولی آب کشور متاسفانه خواب است.باید مدیریت جامع آب انجام شود، ولی متاسفانه امروز فقط بصورت نقطه ای و پازلی به موضوع بحران آب نگاه می کنیم که متاسفانه یکی از مشکلات جدی کشور است. بسیاری از تالاب های کشور دچار مشکلات جدی هستند

۳۰ خرداد ۱۳۹۶

سخنگوی هیئت رییسه مجلس: در تفکیک وزارتخانه‌ها باید از شتابزدگی پرهیز کرد

سخنگوی هیئت رییسه مجلس، معتقد است که تجربه شتابزدگی در تصمیمات بار دیگر با تفکیک وزارتخانه ها در حال تکرار بوده و مشخص نیست این شتابزدگی چه نتیجه ای در بردارد.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
عضو هیات رئیسه مجلس:

نقدینگی کشور اجازه افزایش وام ازدواج را نمی دهد

نعمتی، عضو هیات رئیسه مجلس: نقدینگی کشور و بانک ها اجازه نمی دهد، که وعده برخی کاندیداها مبنی بر افزایش وام ازدواج عملیاتی شود، لذا این شعار از جمله شعارهای تحقق نایافتنی کاندیداها است.

۶ دی ۱۳۹۵
عضو کمیسیون انرژی مجلس مطرح کرد؛

امکان قطع واردات گاز از ترکمنستان وجود دارد

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعتقاد به این که با افتتاح فازهای جدید امکان قطع واردات گاز از ترکمنستان وجود دارد گفت: وزارت نفت باید سیاست‌ها و هدف گذاری‌های جدیدی را در این زمینه اتخاذ کند.

۲۲ آبان ۱۳۹۵
سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس عنوان کرد:

سؤال از وزیر نیرو درباره قرارداد با شرکت یونیت‌اینترنشنال به صحن مجلس می‌رود

بهروز نعمتی، سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس در مصاحبه با خبرنگار عیارآنلاین از مطرح شدن سؤال خود از وزیر نیرو درباره قرارداد با شرکت ترکیه‌ای یونیت‌اینترنشنال در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

۲۰ آبان ۱۳۹۵
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:

الگوی جدید قراردادهای نفتی رونق داخلی را در پی خواهد داشت

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرایی شدن الگوی جدید قراردادهای نفتی و استفاده ٧۵ درصدی از تجهیزات داخلی، کسب و کار شرکت های ایرانی رونق می گیرد و شاهد فضای بهتری برای بهره گیری از توان داخل خواهیم بود.

۲۹ مهر ۱۳۹۵
عضو هیات رئیسه مجلس:

بانکها بیشتر از ۱۸ درصد از مردم، سود میگیرند

عضو هیات رئیسه مجلس، با بیان اینکه اصلاح نظام بانکداری برای حمایت از تولید و تحقق اقتصاد مقاومتی لازم است، گفت: دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور باید نسبت به اصلاح نظام بانکی اقدام کند.

۱۸ مرداد ۱۳۹۵
با اشاره به نامه رئیس مجلس به رئیس کمیسیون انرژی؛

مجلس با در نظر گرفتن منافع عمومی در مورد قراردادهای نفتی به جمع‌بندی برسد

یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به نامه رئیس مجلس به رئیس کمیسیون انرژی برای بررسی دقیق‌تر قراردادهای نفتی در این کمیسیون، انتظار داریم مجلس با در نظر گرفتن منافع عمومی در مورد این قراردادها به جمع‌بندی برسد.

۱۷ مرداد ۱۳۹۵
نعمتی خبر داد:

نامه رییس مجلس به ریاست کمیسیون انرژی برای بررسی قراردادهای جدید نفتی

عضو هیئت رئیسه مجلس از دستور ویژه دکتر لاریجانی به کمیسیون انرژی برای بررسی قراردادهای جدید نفتی خبر داد.

۱۳ مرداد ۱۳۹۵

سخنگوی هیأت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی: موفقیت رجیستری موبایل منوط به همدلی ارگان‌هاست

سخنگوی هیأت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به شدت باید جلوی قاچاق موبایل و رایانه ایستاد، گفت: شیوه مقابله با این پدیده شوم باید به شکلی هماهنگ، یکپارچه و همدلانه باشد.

۱۵ اسفند ۱۳۹۴

نباید این نظارت و رسیدگی به‌وضعیت معیشت معلمان در لوای خصوصی‌سازی باشد

سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس معتقد است باید بر دستمزد معلمان مدارس غیردولتی نظارت داشت اما حتما نباید این نظارت و رسیدگی به‌وضعیت معیشت معلمان در لوای خصوصی‌سازی باشد بلکه می‌توان روش‌های دیگری نیز به کار گرفت..

۲۶ دی ۱۳۹۴

تشریح محورهای اقتصادی لایحه بودجه ۹۵ و برنامه ششم توسعه در فراکسیون رهروان ولایت

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: نشست فردای این فراکسیون با حضور نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، برای بررسی لایحه بودجه سال ۹۵ و برنامه ششم توسعه برگزار می‌شود.

۱۵ آذر ۱۳۹۴
نعمتی:

ضرب‌الاجل مجلس برای رفع مشکلات صنعت فولاد کشور/صنعت فولاد متولی مشخصی ندارد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،از ضرب‌الاجل مجلس برای رفع مشکلات صنعت فولاد کشور خبرداد و گفت:بررسی وضعیت صنعت فولاد ایران با توجه به تغییرات شاخص‌های تأثیرگذار بر این صنعت با حضور مسئولان امر در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

۵ مهر ۱۳۹۴
نعمتی

کاهش‌تولید و رشدقیمت‌ها نتیجه تاخیر در پرداخت مطالبات کشاورزان

نماینده مردم اسدآباد در مجلس، با تاکید بر ضرورت تسریع در پرداخت مطالبات کشاورزان، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی، جلوگیری از متضرر شدن مردم و بهبود شرایط کشور در گرو رشد کشاورزی و ایجاد انگیزه در تولیدکنندگان است.

۱ مهر ۱۳۹۴

تعیین حجم مشخصی برای خرید محصولات کشاورزی هر استان موجب نگرانی کشاورزان شده است

نماینده مردم اسدآباد در مجلس، با انتقاد از برخی سیاست های ناکارآمد دولت که به نابودی تولید ملی منجر شده است، گفت: واردات بیش از نیاز شکر به کشور به سرباز زدن کارخانه ها از تحویل چغندر و ناامیدی کشاورزان منجر شده است.