۱ خرداد ۱۳۹۶
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

جای خالی حمایت بیمه‌ای از زوج‌های نابارور در بودجه ۹۶

بهروز بنیادی: عدم حمایت بیمه‌ها از بسیاری از داروها و پرتکل‌های درمانی زوج‌های نابارور سبب بروز مشکلاتی شده که امیدواریم تا پایان سال ۹۶ ضمن برنامه‌ریزی مدون تحت پوشش بیمه قرار گیرند، در این صورت کمک بزرگی به زوج‌های نابارور می‌شود. همچنین وزارت بهداشت و درمان باید نسبت به ارائه خدمات به این گروه از افراد با هزینه کمتر می تواند گام موثری بردارد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

عده‌ای به خاطر کسب منافع به دنبال تطهیر مضرات روغن پالم هستند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان، گفت: در سالهای قبل وزارت بهداشت و درمان رسما اعلام کرد که استفاده روغن پالم برای سلامت مردم و جامعه مضر می باشد ولی امروز اگر عده ای بخواهند این روغن را با تطهیر مضرات آن و با لابی و فشار وارد کشور کنند،‌پذیرفتنی و قابل قبول نیست.

۱۹ بهمن ۱۳۹۵
عضو کمیسیون بهداشت مجلس:

۱۴ هزار نفر در حوزه پرستاری و پزشک خانواده استخدام می‌شوند/ سوء مدیریت‌ها مانع تأمین‌ منابع در اجرای طرح تحول نظام سلامت

بهروز بنیادی عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به اینکه سوء مدیریت آسیب جدی بود که اجازه نداد تأمین‌کنندگان منابع طرح تحول نظام سلامت به وظیفه‌شان عمل کنند گفت: سال آینده ۱۴ هزار نیروی جدید در حوزه پرستاری و پزشک خانواده استخدام می‌شوند.

۱۵ آبان ۱۳۹۵
عضو کمیسیون بهداشت و درمان:

مصرف خودسرانه دارو در کشور تهدید جدی در حوزه سلامت است

بنیادی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان: مصرف خودسرانه دارو در کشور را تهدید جدی در حوزه سلامت است، وزارت بهداشت موظف است بر نحوه ارایه دارو از سوی داروخانه ها به بیماران نظارت دقیقی داشته باشد.

۲۸ شهریور ۱۳۹۵
عضو کمیسیون بهداشت و درمان:

کمبود پزشک باعث افزایش درآمد برخی پزشکان شده

بنیادی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: امروزه پایه حقوق پزشکان پایین است، گفت: آنچه که به عنوان دریافتی نجومی پزشکان یاد می‌شود در واقع کارانه است که کمبود پزشک باعث افزایش درآمد برخی پزشکان شده است.