۱۶ بهم ۱۳۹۶

عضو کمیسیون اصل ۹۰: طرح دو فوریتی نمایندگان برای کاهش عوارض واردات خودرو تدوین شد

یک عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از طرح دو فوریتی نمایندگان برای کاهش عوارض واردات خودرو خبر داد.

۱۱ دی ۱۳۹۶

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی : با ارائه طرح فوریتی مانع افزایش تعرفه واردات خودرو می‌شویم

یک عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی خواستار اصلاح مصوبه اخیر هیات دولت درباره افزایش عوارض واردات خودرو شد و گفت: در صورت عدم اصلاح این مصوبه، نمایندگان در اولین فرصت با ارائه طرح فوریتی مانع اجرای آن خواهند شد.

۲۷ آذر ۱۳۹۵

سخنگوی کمیسیون اصل نود: تعلل بانک ها در پرداخت وام ازدواج پیگرد قانونی دارد

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس،با تاکید برضرورت پایبندی بانک ها به قانون مصوب مجلس درخصوص پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی ازدواج،گفت:بی توجهی به این مصوبه پیگردهای قانونی خود را دارد.

۳۰ آبا ۱۳۹۵
نماینده مردم شیراز:

طرح تحول سلامت؛محور سوال از وزیر بهداشت است/ دلیل افزایش چند صددرصدی تعرفه‌ها چیست

پارسایی، نماینده مردم شیراز: در مجلس طرح سوال از وزیر بهداشت در خصوص طرح تحول سلامت که به امضای ۱۳ نفر از نمایندگان رسیده است، وزیر بهداشت باید به این سوال پاسخ دهد که دلیل افزایش چندصد درصدی تعرفه‌ها چیست و چرا راهنماهای بالینی در این طرح اجرا نمی‌شود.

۲۵ آبا ۱۳۹۵

طرح سوال نمایندگان از وزیر بهداشت درباره طرح تحول سلامت

پارسایی، نماینده مردم شیراز: طرح سوال از وزیر بهداشت که به امضای ۱۳ نفر از نمایندگان رسیده تحویل هیأت رئیسه مجلس شده و هیأت رئیسه آن را به کمیسیون بهداشت ارجاع کرده است و قرار است دکتر قاضی‌زاده هاشمی با حضور در جلسه کمیسیون بهداشت به سوال نمایندگان پاسخ دهد.

۱۵ آبا ۱۳۹۵

پر شدن ظرفیت بانکها، بهانه ای جدید برای عدم پرداخت وام ازدواج

با وجود مصوبه قانونی مجلس برای افزایش وام ازدواج به ده‌میلیون تومان، هنوز زوجین برای دریافت وام دچار مشکل هستند و آن‌طور که مقامات بانک مرکزی اعلام کرده‌اند، ۶۸۵ هزار نفر در صف این وام هستند.

۳ آبا ۱۳۹۵

مسکن مهر امسال هم تمام نمی‌شود

پایان سال ۹۵، آخرین هدفگذاری دولت برای بستن پرونده مسکن مهر بودهمانگونه که هدفگذاری مختومه‌شدن پرونده مسکن مهر از پایان سال ۹۴به پایان سال ۹۵موکول شد، این‌بار نیز این پرونده به سال ۹۶ بکشد

۳۱ مرد ۱۳۹۵

مطالبات فرهنگیان ایراد اصلی مجلس به وزیر آموزش و پرورش

پارسایی، نماینده مجلس شورای اسلامی: عدم تعامل مناسب تیم ستادی آقای فانی با مجلس، دریافت شهریه‌های غیرقانونی، عدالت آموزشی، امکانات زیرساختی مدارس برخی از ایرادات به وزیر است./ مطالبات فرهنگیان دلیل اصلی استیضاح وزیر آموزش و پرورش است.