۱۳ دی ۱۳۹۴

حذف شبکه ملی اطلاعات از برنامه ششم+سند

پس از مطرح شدن موضوع حذف شبکه ملی اطلاعات از برنامه ششم توسعه، سرانجام وزیر ارتباطات در واکنش به این خبر اعلام کرد شبکه ملی اطلاعات از برنامه ششم حذف نشده است؛ اما سیاست‌های کلی ابلاغی از سوی رهبر انقلاب موضوع را روشن می‌کند.

۷ دی ۱۳۹۴

پاسخ معاون وزیر به حذف شبکه ملی اطلاعات از بودجه ۹۵: وظیفه خاصی در وزارت ارتباطات ندارم

در حالی که نبود بندی درباره شبکه ملی اطلاعات در برنامه ششم توسعه سرنوشت اعتبار شبکه ملی اطلاعات در بودجه سال ۹۵ را با ابهام روبه‌رو کرده؛ معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات در پاسخ می‌گوید وظیفه خاصی در وزارتخانه ندارد.

۱۹ شهر ۱۳۹۴

مهندس قنبری بر حمایت وزارت ارتباطات از شرکت‌های فعال در طرح جویشگر بومی تاکید کرد

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت در شانزدهمین نشست شورای راهبری جویشگر بومی، با تاکید بر حمایت وزارتخانه ارتباطات از شرکت‌های ارزش‌آفرین در اجرای طرح جویشگر بومی گفت: طرح جویشگر بومی یکی از طرح‌های کلیدی در راستای شبکه ملی اطلاعات محسوب می‌شود و انجام این طرح برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یک ضرورت است.

۱۷ دی ۱۳۹۳

اختصاص سرفصل جداگانه به فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه ششم توسعه

معاون وزیر ارتباطات گفت: فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه ششم توسعه کشور سرفصل جداگانه خواهد یافت.

۱۰ دی ۱۳۹۳
وزارت ارتباطات برنامه های سال 94 را اعلام کرد؛

پیشنهاد تخصیص بودجه ۲۰ هزار میلیاردی برای تحقق برنامه پنجم توسعه

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات با اعلام نیاز این وزارتخانه به ۲۰ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح گسترش پهن باند در کشور، برنامه های وزارت ارتباطات برای سال ۹۴ را تشریح کرد.

۹ دی ۱۳۹۳
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات خبر داد

اختصاص ۳۲۰۰ میلیارد تومان به زیرساخت‌های ارتباطی در سال آینده/ گسترش پهنای باند با اعتبار ۲۰ هزار میلیارد تومانی تا سال ۹۶

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات از پیش‌بینی تخصیص حداقل ۳۲۰۰ میلیارد تومان از ۴۵۰۰ میلیارد تومان درآمدهای بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به توسعه زیرساخت‌های این بخش خبر داد.