۱۳ آبا ۱۳۹۴

لایحه بودجه ۹۵ را آذرماه به مجلس می‌دهیم/ وجود ۲۹۰۰ طرح ناتمام عمرانی در کشور

سخنگوی دولت با اشاره به ارائه لایحه بودجه ۹۵ تا آذرماه به مجلس، گفت: از همکارانم خواسته‌ام قسمت دیگر برنامه ششم را تهیه کنند تا همراه بودجه آن را به مجلس تقدیم کنیم تا برنامه ششم زودتر تصویب شود.

۱۵ مهر ۱۳۹۳
مشروح هفتادمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه

ادامه بازداشت ۲ متهم واشنگتن‌ پست/ وضعیت پرونده رانت ۷ هزار میلیاردی

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در هفتادمین نشست خبری، در مورد پرونده «م – ر»، پرونده بیمه توسعه، عدم اثبات نقدینگی بابک زنجانی در بانک‌های تاجیکستان و مالزی و بی‌خبری از آزادی خبرنگار واشنگتن‌پست و…به ارائه توضیحات پرداخت

۸ مهر ۱۳۹۳
وزیر نفت درگفتگویی اعلام کرد:

فراخوان استفاده از گاز فلر تا پایان مهر اعلام می شود

هنوز نمی‌توانیم چه میزان از این بدهی‌ها وصول شده است، باید ارزیابی صورت بگیرد، اما این رقم بسیار کم است/تا پیش از پایان مهرماه فراخوانی را اعلام می‌کنیم، برای کسانی که مایل به استفاده از گاز‌های فلر باشند.

۱۵ شهر ۱۳۹۳
دبیرکل و اعضای خانه کارگر در دیدار با وزیر نفت:

وزارت نفت از کیان اقتصادی کشور صیانت کرد

دبیر کل و اعضای خانه کارگر با بیان این که مجموعه وزارت نفت تمام تلاش خود را برای تکرار نشدن دوباره ماجرای بابک زنجانی بکار بسته است، گفت: وزارت نفت از کیان مالی و اقتصادی کشور به بهترین وجه ممکن صیانت کرد.

۳ شهر ۱۳۹۳
رئیس کل بانک مرکزی خبر داد

کسی نمی تواند برای نیاز خود، بانک تاسیس کند/ استفاده از بانکداری بدون ربا، به جای بانکداری اسلامی

رئیس کل بانک مرکزی گفت: سال ۹۵ تورم تک‌رقمی می‌شود، دیگر در پرداخت سود سالانه در حق سپرده‌گذار اجحاف نخواهد شد، ۵۷۰ پرونده بانک پارسیان به قوه قضائیه ارسال شده، مجوز تاسیس بانک جدید صادر نخواهد شد، به جای بانکداری اسلامی از بانکداری بدون ربا استفاده می‌کنم و اسکناس‌های نو با امضای رئیس کل سابق توزیع شده است.

۲۲ مرد ۱۳۹۳

وزیر نفت:تهاتر نفت بین ایران و روسیه صحت ندارد

وزیر نفت شب گذشته با حضور در برنامه پایش به سؤالات مختلفی از صنعت نفت پاسخ داد و گفت: تهاتر نفت بین ایران و روسیه صحت ندارد.

۲۲ مرد ۱۳۹۳

بابک زنجانی به بانک مرکزی بدهکار نیست

رئیس کل بانک مرکزی گفت: بابک زنجانی به بانک مرکزی بدهکار نیست.

۲۱ مرد ۱۳۹۳

وزیر نفت: رسیدگی به پرونده کرسنت ادامه دارد

وزیر نفت در حاشیه همایش تبیین سیاست های اقتصادی دولت برای خروج از رکود در باره صدور رای پرونده کرسنت اظهار کرد: مراجع مسئول اطلاعات مربوط به این موضوع را اطلاع رسانی خواهند کرد.
وی یادآور شد: رسیدگی به پرونده کرسنت همچنان ادامه دارد.