۲۷ ارد ۱۳۹۵
عبدی:

مشاوره های قبل از ازدواج اجباری نشود آمار طلاق همچنان سیر صعودی خواهد داشت

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اجباری شدن مشاوره های قبل از ازدواج را در کنترل و کاهش آمار طلاق حائز اهمیت خواند و گفت: با توجه به بالابودن هزینه های مشاوره، بهتر است این خدمات تحت پوشش بیمه قرار گیرد.

۱۱ ارد ۱۳۹۵

منابع ارایه وام ۱۰ میلیونی ازدواج مشخص شده/ بانک‌ها سنگ اندازی می‌کنند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه بانک ها معتقدند که منابع سپرده های قرض‌الحسنه برای ارایه وام ازدواج ناکافی است، گفت: منابع برای پرداخت وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی وجود دارد اما بانک ها سنگ اندازی می‌کنند.

۲۳ اسف ۱۳۹۴

لایحه دو دوازدهم بودجه مبنای عملکردی ندارد

نماینده خرم آباد در مجلس با بیان اینکه لایحه دو دوازدهم بودجه مبنای عملکردی ندارد، گفت: اگر بودجه تا پایان فروردین ماه ۹۵ به تصویب برسد، دیگر نیازی به تصویب بودجه دو دوازدهم نیست.

۱۷ اسف ۱۳۹۴

مجلس قوانین تشویقی افزایش جمعیت را به تصویب رسانده/ بی‌توجهی دولت، اجرای سیاست‌های جمعیتی را به‌تعویق انداخته است

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس قوانین تشویقی برای افزایش جمعیت را به تصویب رسانده است، گفت: عدم توجه دولت و عدم تامین منابع لازم، اجرای سیاست‌های جمعیتی را به تعویق انداخته است.

۱۵ بهم ۱۳۹۴

سنگ بزرگ برای نزدن/ حذف یارانه ۱۵میلیون نفر شدنی است؟

درحالی خبرهای روزهای اخیر حکایت از طرح جدید برای حذف یارانه ۱۵میلیون نفر در سال آینده دارد که دولت در سال جاری نتوانست به قانون عمل و یارانه ۶میلیون پردرآمد را قطع کند، حال چطور می‌خواهد یارانه ۱۵میلیون پردرآمد را قطع کند؟

۲۲ تیر ۱۳۹۴

نامه ۱۲ نماینده به رئیس‌جمهور برای رفع موانع ازدواج جوانان/ وام ازدواج را به ۱۰ میلیون افزایش دهید

۱۲ نماینده مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور خواستار رفع موانع ازدواج جوانان شدند.

۵ خرد ۱۳۹۴
سخنگوی کمیسیون اجتماعی :

کارگاه‌های تولیدی توان پرداخت افزایش حق بیمه را ندارند

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کارگاه‌های تولیدی توان پرداخت افزایش حق بیمه ندارند و نه تنها به ورشکستگی آنها منجر می‌شود بلکه با شرایط اقتصادی فعلی عدم وصول مطالبات و کاهش درآمدها را به دنبال دارد.

۲۴ ارد ۱۳۹۴
سخنگوي کميسيون اجتماعي مجلس:

افزایش وام ازدواج به ۱۰ میلیون تومان در برنامه کمیسیون اجتماعی

عضو کمیسیون اجتماعی در خصوص برنامه کمیسیون اجتماعی در این زمینه افزود: آنچه مدنظر ماست این است که اولویت تسهیلات قرض الحسنه ، وام ازدواج باشد و مقدار وام ازدواج نیز افزایش یابد.در تخصیص منابع بی عدالتی وجود دارد و بانک ها بخش قابل توجهی از منابع قرض الحسنه خود را به کارکنان خود می‌دهند که این وضعیت باید تغییر کند.