۲۳ ارد ۱۳۹۷

درخواست نمایندگان از لاریجانی برای رأی‌گیری علنی درباره لایحه مبارزه با پولشویی+متن

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از درخواست تعدادی از نمایندگان از رئیس مجلس برای رأی‌گیری علنی درخصوص مواد باقی مانده از لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در صحن علنی مجلس خبر داد.

۶ آبا ۱۳۹۶

نماینده مجلس: مردم و نخبگان با گزینه پیشنهادی وزارت علوم موافق‌اند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مردم، نخبگان، صاحبنظران و آنان که به پیشرفت و توسعه ایران می اندیشند، با دکتر منصور غلامی گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری موافق هستند.

۱۶ تیر ۱۳۹۶
عضو هیئت رئیسه مجلس:

طرح تحقیق و تفحص از وزارت علوم به کمیسیون آموزش ارجاع داده شد

عضو هیئت‌رئیسه مجلس از ارجاع تحقیق و تفحص از وزارت علوم به کمیسیون آموزش و تحقیقات پارلمان خبر داد.

۲۰ اسف ۱۳۹۵
عضو هیات رییسه مجلس مطرح کرد؛

نبود سازمان نظارتی قوی در حوزه سلامت/ نسخه‌های میلیاردی هزینه گزافی را به صندوق بیمه تحمیل می‌کند

عضو هیات رییسه مجلس با تاکید بر اینکه وجود نسخه‌های میلیاردی ناشی از عدم توجه به هزینه‌کرد منابع درمانی است، گفت: متاسفانه مشخص نیست مطالباتی که باید از سوی بیمه‌ها پرداخت شود تا چه میزان منطبق برواقعیت‌ها است.

۲۸ آذر ۱۳۹۵

نامه نمایندگان مجلس به رییس جمهوری در باره مشکلات وزارت علوم در بحث لایحه بودجه ۹۶

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رییس جمهوری درباره مشکلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بحث لایحه بودجه ۹۶ ، نامه نوشتند.

۵ شهر ۱۳۹۵
عضو هیات رئیسه مجلس:

امنیت شغلی پزشکان عمومی نیازمند حمایت وزارت بهداشت است

رنجبرزاده، عضو هیات رئیسه مجلس: واقعیت آن است که جایگاه پزشک عمومی در کشور به درستی تعریف نشده به همین دلیل این قشر از جامعه پزشکی در وضعیت نامعلومی قرار دارند.در گذر زمان نباید مسیر امنیت شغلی پزشکان عمومی را تحت تاثیر قرار دهد و باید قانون مدونی برای به کارگیری آنها تدوین شود لذا باید دولت لایحه ارایه دهد تا با تصویب مجلس، مسیر درستی برای پزشکان عمومی مشخص شود تا این گروه در حوزه بهداشت و درمان ماندگار شوند.

۲۵ مرد ۱۳۹۵

مزایای ایجاد پرونده الکترونیک سلامت

رنجبرزاده، عضو هیات رئیسه مجلس: کنترل تجویز دارو با ایجاد پرونده الکترونیک سلامت مهیا می شود، گفت: با توجه به آثار زیان بار تجویز بیش از حد دارو، ضروری است خطرات چنین مواردی بین افراد جامعه فرهنگ‌سازی شود.

۱ مرد ۱۳۹۵
عضو هیات رئیسه مجلس:

برای جامعه پزشکی سقف پرداخت درنظر گرفته شود

رنجبرزاده، عضو هیات رئیسه مجلس: تعیین سقف پرداختی برای جامعه پزشکی ضرورت دارد و این موضوع قابل قبول است و باید مدیریت وزارت بهداشت و درمان سازوکاری را برای این مورد در نظر گیرد، البته برای اجرای این موضوع باید تعداد پزشکان متخصص افزایش پیدا کرده و طرح تمام وقتی پزشکان در بیمارستان‌ها نیز افزایش داشته باشد؛ همچنین باید مراقب رضایتمندی جامعه از پزشکان نیز بود.