۱۰ اسف ۱۳۹۴

محل مصرف یارانه ۲ هزار میلیارد تومانی تولید اعلام شد

رئیس سازمان هدفمند سازی یارانه ها، آمار هدفمندی یارانه ها در دولت یازدهم را برای نخستین بار اعلام کرد و گفت:علاوه بر پرداخت یارانه نقدی، بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال برای کمک به بخش های مختلف تولیدی، صنعتی، ارتقای نظام سلامت و خدمات پرداخت شده است.

۲۵ آذر ۱۳۹۴

یارانه آذر پنج‌شنبه ۲۶ آذر واریز می‌شود

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از واریز یارانه نقدی ۴۵۵۰۰تومانی آذرماه، ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۶ آذرماه خبر داد و گفت: یارانه نقدی در همان زمان قابل برداشت خواهد بود.

۲۵ خرد ۱۳۹۴
تصمیم دولت برای یارانه نقدی ؛

حذف ثروتمندان یا شناسایی کم‌درآمدها

تاخیر در واریز یارانه نقدی خردادماه که سه هفته پس از تاخیر در واریز بنزین سهمیه‌ای اتفاق افتاده است، برخی شبهاتی ایجاد کرده که آیا قرار است، تصمیم حذف سهمیه‌بندی بنزین‌ درباره یارانه نقدی هم تکرار شود و یا بنابر گفته رییس سازمان هدفمندی یارانه‌ها، قرار است‌ تکلیف جدیدی برای یارانه نقدی تعیین شود؟

۲۶ بهم ۱۳۹۳
غیبت7 تا 15 میلیون نفر در بانک‌های اطلاعاتی

نظر سازمان هدفمندی درباره حذف یارانه خانوارهای با درآمد بالای ۲٫۵ میلیون

رییس سازمان هدفمندی یارانه ها مصوبه حذف یارانه خانوارهای با درآمد بیش از ۲٫۵ میلیون تومان را مبهم دانست و تاکید کرد که اجرای آن موجب اذیت مردم می شود.

۲۰ شهر ۱۳۹۳
مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها:

نوزادان برای یارانه نیاز به ثبت‌نام در سامانه رفاهی ندارند

مدیر عامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: متولدان جدید نیاز به ثبت نام در سامانه رفاهی ندارند و آمار آنها از طریق سازمان ثبت احوال به سازمان هدفمندی داده می‌شود.