۲۷ فرو ۱۳۹۶
مدیرعامل شرکت فرابورس پاسخ سیف، را داد؛

تاثیرگذاری نرخ‌ بازار بدهی بر سود بانکی را رد می‌کنم

هامونی، مدیرعامل شرکت فرابورس: تاثیرگذاری نرخ‌های بازار بدهی فرابورس بر بازار پول را قویاً رد می‌کنم چرا که حجم گردش مالی بازار بین بانکی ۶۰ برابر بازار بدهی است؛ بازار بین بانکی در سال ۹۵ ، ۲ میلیون میلیارد تومان گردش مالی داشته در حالی که کل گردش بازار بدهی ۳۸ هزار میلیارد تومان بوده است./ لازم است ذکر شود که رئیس کل بانک مرکزی اخیرا گفته بود نرخ سود اوراق خزانه( بازار بدهی) بر بالا بودن نرخ سود بانکی تاثیرگذار بوده است.

۲۲ اسف ۱۳۹۵
مدیرعامل فرابورس:

اسناد خزانه متأثر از نرخ سود بین‌بانکی است

مدیرعامل فرابورس نرخ اوراق اسنادخزانه را که این روزها مورد انتقادبسیار واقع‌ می‌شود، متأثر از سود بین‌بانکی دانست و گفت: ۶۰برابر حجم معاملات اسناد خزانه در مؤسسات مالی غیرمجاز معامله می‌شود.

۱۷ بهم ۱۳۹۵

مدیر عامل فرابورس ایران: اعتبار دانش‌بنیان‌ها در فرابورس به ۶۹ میلیارد تومان رسید

مدیر عامل فرابورس ایران با بیان اینکه کمتر از ۴۰ درصد ارزش بورسها به صندوقهای جسورانه اختصاص دارد، گفت: اعتبار دانش‌بنیانها در فرابورس به ۶۹ میلیارد تومان رسید.

۱۲ دی ۱۳۹۵

هزینه صفر تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان

مدیرعامل فرابورس ایران، تامین مالی با هزینه صفر و امکان وثیقه گذاری سهام را از مزیت های اصلی برای شرکت های دانش بنیانی دانست که به بازار سرمایه می پیوندند.

۵ دی ۱۳۹۵

مدیرعامل فرابورس: درخواست ۱۰۰ شرکت کوچک و متوسط برای ورود به بازار سرمایه ثبت شده است

مدیرعامل فرابورس می گوید، حدود ۱۰۰ شرکت درخواست ورود به بازار شرکت های کوچک و متوسط بازار سرمایه داشته اند و تاکنون ۶ شرکت پذیرش شده است.

۲۲ دی ۱۳۹۴

تهیه برنامه استراتژی سازمان بورس با ۶۰ هدف

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به ۴ محور نقشه استراتژی سازمان بورس گفت: این نقشه که بر اساس مدل کارت امتیازی متوازن و در ۴ وجه دستاوردهای کلیدی، طراحی شده است دارای ۶۰ هدف استراتژیک در وجوه ۴ گانه است.

۱۸ آبا ۱۳۹۳

صدور مجوز استفاده از منابع داخلی برای معاملات برق/ تأمین مالی صنعت برق از بورس تسهیل می‌شود

مدیرعامل بورس انرژی ایران در نشست تخصصی تأمین مالی از طریق بازار سرمایه توسط صنعت برق با اشاره به راه‌اندازی کد عام با استفاده از منابع داخلی در معاملات برق گفت: این اقدام موجب افزایش نقدشوندگی و انگیزه سودآوری برای شرکت‌ها می‌شود.

۱۵ آبا ۱۳۹۳

روندی که در حال حاضر اوراق تسهیلات مسکن طی می‌کند غیر طبیعی نیست

مدیرعامل فرابورس اظهار کرد: با توجه به میزان عرضه و تقاضای این اوراق طبیعی است که قیمت اوراق تسهیلات مسکن با قیمت فعلی که در بازار با آن مواجه هستیم مطابقت پیدا می‌کند

۱۰ شهر ۱۳۹۳
کارشناسان در برنامه پایش:

مسکن به این زودی‌ها گران نمی‌شود/ قیمت ملک در تهران طی ۲۰ سال گذشته ۱۰۰ برابر شد

در برنامه شب گذشته پایش مدیر عامل فرابورس و کارشناس بازار مسکن جزئیات تشکیل صندوق‌های زمین و ساختمان را تشریح کردند.