۲ ارد ۱۳۹۷

اولین کارت زرد مجلس به وزیر اقتصاد با ۱۰۹ رای موافق

وزیر اقتصاد در جریان طرح سوال نماینده همدان با ۱۰۹ رای موافق از مجلس کارت زرد گرفت.

۲۰ شهر ۱۳۹۶
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس:

ورود کالای بی‌کیفیت چینی تولید را فلج می کند

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: اگر قاچاق کالا با شتابی که این روزها وارد کشور می شود، ادامه پیدا کند تولید کشور فلج می شود.

۱۹ بهم ۱۳۹۵

سیستم پنجره واحد گمرکی سد راه رانت‌بازان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی معتقدند که سیستم پنجره واحد گمرکی سبب شفافیت فعالیت ها شده و حجم قاچاق کالا از مبادی رسمی را کاهش داده است.

۱۹ بهم ۱۳۹۵
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس:

انتقال پنجره واحد گمرکی به وزارت صنعت صادرات و واردات را مختل می‌کند

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس تاکید کرد:انتقال پنجره واحد گمرکی به وزارت صنعت صادرات و واردات را مختل می کند.

۱۷ بهم ۱۳۹۵

پیگیری‌ قاچاق ‌موبایل ‌در فراکسیون مبارزه با مفاسداقتصادی‌مجلس

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی از پیگیری موضوع قاچاق طلا و تلفن همراه در این فراکسیون خبر داد.

۲۴ دی ۱۳۹۵

ضرورت قانونمندسازی و استانداردسازی واردات از چین

نمایندگان مجلس شورای اسلامی معتقدند کالاهای بی کیفیت چینی همچون خوره به جان صنعت و تولید ملی افتاده و باید واردات این کالاها قانونمندتر و تحت نظارت کیفی قرار گیرد.

۱۵ دی ۱۳۹۵

تحقیق و تفحص در انتظار ستاد مبارزه با قاچاق

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:اگر مسئولان ستاد مبازه با قاچاق کالا و ارز توانایی اداره آن را ندارند، کناره گیری کرده و مسئولیت خود را به شخص دیگری واگذار کنند.

۲۸ آذر ۱۳۹۵
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس:

وام‌های ۵۰۰ الی هزار میلیاردی در بانک سرمایه، صوری پرداخت می‌‍‌‌شد

خجسته، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی: از بین ۳۰ نفری که ۸ هزار میلیارد تومان را از صندوق ذخیره و بانک سرمایه گرفته‌اند برخی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ میلیارد تومان وام برای شرکت‌های صوری دریافت کرده‌اند، این افراد با پشتوانه یک چک وام‌های کلان گرفته‌اند و آن را برای ساخت‌و ساز اهداف شخصی خود هزینه کرده‌اند.

۱۵ آذر ۱۳۹۵
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس:

رقم وام‌های مجهول‌الوصول بانک سرمایه ۸ هزار و هشت‌صد میلیارد تومان است

خجسته، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس: ۸ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان وام های معوقه و مجهول الوصول در بانک سرمایه وجود دارد که در قالب چند شرکت به افراد واگذار شده است./ وام های کلان به ۳۰ نفر تعلق گرفته که ۱۰ نفر آنها اصلی هستند

۷ آبا ۱۳۹۵

لزوم تدوین برنامه برای ارتقای تحصیلات معلمان از سمت وزارت آموزش و پرورش

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به این که ادامه تحصیل فرهنگیان امری واجب و یکی از عوامل بالا رفتن سطح نظام آموزشی است، بخشنامه‌ وزارت آموزش‌وپرورش در این خصوص را «بسیار نامعقول» و «عجیب» توصیف کرد.

۲۹ تیر ۱۳۹۵

پرونده تخلف بانک دی به قوه قضاییه رفت

رئیس کمیته تحقیق و تفحص مجلس از بنیاد شهید از ارجاع پرونده تخلف بانک دی به قوه قضاییه خبر داد./ تخلفاتی در «بانک دی» رخ داده که تلاش داریم سرمایه‌ رفته را بازگردانیم./

۱ تیر ۱۳۹۵

نماینده مجلس: ستاد مبارزه با قاچاق تعطیل شود

نماینده مجلس دهم با انتقاد از عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: وقتی ما می‌توانیم تکفیری‌ها را در خارج کشور رصد و در داخل کشور کنترل کنیم با چنین قدرت اطلاعاتی نمی‌توانیم شبکه‌های خونخوار مفاسد اقتصادی را شناسایی کنیم؟

۱۱ خرد ۱۳۹۵

اهرم های فعال نظارتی مجلس دهم براجرای مصوبه افزایش وام ازدواج /بانک های متخلف منتظر برخورد قاطع مجلس باشند

منتخب مردم همدان و فامنین در مجلس دهم، از جدیت مجلس برای اجرای قانون افزایش وام ازدواج خبر داد و گفت: مجلس دهم برای رفع مشکلات جوانان نظارت جدی بر عملکرد بانک ها در خصوص پرداخت وام ازدواج خواهد داشت.

۶ بهم ۱۳۹۴

الزام دولت به ارایه برنامه جامع و اثر گذار در رابطه با برنامه ششم

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: با صحبت هایی که با برخی روسای کمیسیون ها داشتیم با توجه به اهمیت برنامه ششم تصمیم بر آن شد که برنامه ششم را به مدت ۶ ماه تا یکسال تمدید کنیم تا به این ترتیب فرصت مناسبی برای دولت فراهم شود تا مسایل را به صورت جامعی در این برنامه در نظر بگیرد تا اثر گذار باشد.

۲۰ دی ۱۳۹۴

انتخاب خجسته،رضایی و کولیوند بعنوان نمایندگان کمیسیون شوراها در کمیسیون تلفیق بودجه ۹۵ /ابوترابی فرد، زاکانی و مفتح نمایندگان کمیسیون شوراها در کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه شدند

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی اسامی نمایندگان این کمیسیون برای حضور در کمیسیون های تلفیق بودجه سال ۹۵ و تلفیق برنامه ششم توسعه را اعلام کرد.