۱۱ آذر ۱۳۹۶

معاون برنامه ریزی وزیر راه و شهرسازی: تامین مالی راه‌آهن گرگان-گنبدکاووس-کلاله تا پایان امسال نهایی می‌شود

معاون برنامه‌ریزی وزیر راه و شهرسازی از تعیین تکلیف تامین منابع مالی برای اجرایی شدن طرح ملی راه آهن گرگان-گنبدکاووس-کلاله به عنوان بخشی از راه آهن گرگان-مشهد تا پایان سال جاری خبر داد.

۲ خرد ۱۳۹۶

۵۳ هزار کیلومتر راه و شبکه ریلی در کشور در حال ساخت است

معاون برنامه ریزی ومدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: ۵۳ هزار کیلومتر راه و شبکه ریلی در کشور درحال ساخت است.

۱ خرد ۱۳۹۶

معاون آخوندی: پیمانکاران ۱۰هزار میلیارد تومان از دولت طلبکار هستند

معاون وزیر راه با بیان اینکه هم اینک رقم طلب پیمانکاران از دولت ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است، گفت: ۱۵ هزار نفر در پروژه‌های آزادراهی شاغل هستند.

۱ خرد ۱۳۹۶

” سرمایه‌گذاری ۴۷ هزار میلیاردی دولت در بخش‌های مختلف حمل‌ونقل “

معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی با اعلام رقم سرمایه‌گذاری ۴۷ هزار میلیارد تومانی دولت در بخش‌های مختلف حمل و نقل خبر داد هم اکنون ۱۵ هزار نفر در پروژه‌های آزادراهی شاغل هستند و گفت: درحال حاضر پیمانکاران اعتماد کاملی به دولت برای بازپرداخت مطالبات خود بدون معطلی دارند.

۱۵ اسف ۱۳۹۵

اخذ عوارض سالانه ۱.۳ میلیون تومانی از هر خودرو

معاون برنامه ریزی وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که سالانه باید از هر خودرو ۱.۳ میلیون تومان عوارض برای توسعه ریل و جاده دریافت شود، گفت:‌ وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد داده که ۲۵ درصد شبکه جاده‌ای کشور غیرانتفاعی شود.

۱۲ ارد ۱۳۹۵

تکالیف وزارت راه در سال ۹۵ مشخص شد

معاون برنامه‌ریزی وزارت راه گفت: براساس مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی وزارت راه مکلف به پیشبرد طرح توسعه زیرساخت‌های تجارت خارجی و ترانزیت شد که تحت برنامه ملی دوم با عنوان پیشبرد برون‌گرایی اقتصاد قرار دارد.

۲۶ دی ۱۳۹۴
معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی:

باید از اعتبارات بخش خصوصی بهره بگیریم

معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر و جمعی از کارشناسان ذیربط از پروژه‌های راه و شهرسازی استان بوشهر بازدید به عمل آورد.

۲۳ دی ۱۳۹۴
معاون وزیر راه وشهرسازی خبر داد:

ساخت ۱۵۰۰ کیلومتر آزادراه در برنامه ششم توسعه/ نیاز ۵۳۰ هزار میلیارد ریالی برای پروژه‌های ریلی کشور

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای ساخت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر پروژه آزاد راهی تفاهم‌نامه منعقد شده است که در برنامه ششم توسعه اجرا خواهد شد.

۲۳ دی ۱۳۹۴

۱۵۰۰ کیلومتر آزادراه در برنامه ششم توسعه ساخته می شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای ساخت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر پروژه آزاد راهی تفاهم نامه منعقد شده است که در برنامه ششم توسعه اجرا خواهد شد.

۱۰ دی ۱۳۹۴
معاون وزیر راه و شهرسازی:

ساختار بدنه بودجه ریزی کشور در برابر ایده های جدید مقاومت می کند

معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پیشنهاد ایجاد صندوق توسعه حمل و نقل نیازمند قوانین و مقررات تأمین منابع مالی جدیدی است٬ گفت: ساختار بدنه بودجه ریزی کشور در برابر ایده های جدید مقاومت می کند.

۹ دی ۱۳۹۴

ایجاد صندوق توسعه حمل‌ونقل نیاز به پایه‌گذاری قوانین تأمین منابع مالی دارد/ ساختار بدنه بودجه‌ریزی کشور در برابر ایده‌های جدید مقاومت می‌کند

امیر امینی معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل‌و نقل وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پیشنهاد ایجاد صندوق توسعه حمل‌ونقل نیاز به پایه‌گذاری قوانین و مقررات تأمین منابع مالی دارد٬ گفت: ساختار بدنه بودجه‌ریزی کشور در برابر ایده‌های جدید مقاومت می‌کند.

۳۰ آذر ۱۳۹۴
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد

اجرای ۵۰ میلیارد دلار پروژه زیربنایی جاده‌ای و ریلی در ایران

معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: بیش از ۵۰ میلیارد دلار پروژه زیربنایی در زمینه راه و راه آهن با بیش از ۴۰ هزار کیلومتر طول برای نیل به اهداف توسعه پایدار منطقه در حال اجراست.

۲ شهر ۱۳۹۴
معاون اقتصاد و برنامه‌ریزی وزارت راه

تامین فاینانس۸ پروژه ریلی نهایی شد

معاون اقتصاد و برنامه‌ریزی وزارت راه و شهرسازی با اعلام این‌که فاینانس ۸ پروژه ریلی نهایی شده است، گفت: پروژه راه‌آهن غرب متوقف نشده است.

۱۸ بهم ۱۳۹۳
معاون وزیر راه خبر داد

بدهی ۵هزار میلیارد تومانی وزارت راه به پیمانکاران

معاون وزیر راه از بدهی ۵هزار میلیارد تومانی وزارت راه و شهرسازی به پیمانکاران خبر داد.

۲۷ آبا ۱۳۹۳
معاون آخوندی اعلام کرد:

وضعیت بخش مسکن در بودجه ۹۴/ اعتبارات مسکن مهر ۲ برابر می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی با تشریح جزئیات بودجه بخش مسکن در سال آینده، گفت: اعتبارات بخش زیرساخت‌های مسکن مهر در سال آینده دوبرابر می شود اما در مجموع نیاز به ۴۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار در زیرساخت‌های مسکن داریم.