۳ دی ۱۳۹۴

ابهام در جایگاه انرژی‌های نو در برنامه ششم توسعه/ خسارت بی‌تفاوتی نسبت به انرژی‌های نو، جبران‌ناپذیر است

سلطانی گفت: اگرچه کشور ما به لحاظ تکنولوژی و اعتبار جهت اجرای طرح‌های مربوط به انرژی‌های نو در شرایط خوبی قرار ندارد اما بی تفاوتی به این قضیه خسارت جبران ناپذیری را به کشور تحمیل می‌کند.

۲۴ آذر ۱۳۹۴

مخالفت کمیسیون انرژی با تشکیل وزارت انرژی

در پی متن پیشنهادی لایحه برنامه ششم توسعه توسط سازمان مدیریت به دولت برای انحلال وزارت نیرو برخی از نمایندگان مجلس نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

۵ آذر ۱۳۹۴

الزامات اقتصادی برنامه ششم/ضرورت توجه وی‍ژه به سیاست های اقتصاد مقاومتی

در پی بی‌توجهی دولت‌ها به الزامات برنامه‌های پنج ساله گذشته و همخوانی آن با چشم‌انداز ۲۰ ساله کشور، در آستانه تدوین برنامه ششم توسعه نمایندگان مجلس شورای اسلامی الزامات اقتصادی این برنامه را گوشزد می‌کنند.

۴ خرد ۱۳۹۴
عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی:

ادعای زنگنه درباره بدهی ۵.۳ میلیارد دلاری شرکت اماراتی/ ماجرا صحت داشته باشد شدیدتر از بابک زنجانی برخورد می‌کنیم

عضو کمیته پیگیری پرونده بابک زنجانی با بیان اینکه وزیر نفت معتقد است موارد مطرح‌شده درباره بدهی ۵.۳ میلیارد دلاری شرکت اماراتی اشتباه است، گفت: اگر سر سوزنی این ماجرا واقعیت داشته باشد ورود ما در کمیسیون انرژی به این مطلب بسیار جدی‌تر از بابک زنجانی خواهد بود.

۱۰ ارد ۱۳۹۴
عضو کمیسیون انرژی مجلس:

زنگنه نیامد؛ سؤال درباره انحلال شرکت کالا نفت به جلسه بعد موکول شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: به دلیل عدم حضور وزیر نفت در جلسه دیروز کمیسیون، سؤال درباره انحلال شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران به جلسه بعد موکول شد.

۷ دی ۱۳۹۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس:

کمیسیون انرژی مجلس لغو جریمه گازی پاکستان را بررسی می‌کند

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: سه شنبه هفته جاری در کمیسیون انرژی جلسه ای با مسئولان وزارت نفت داریم که در این جلسه موضع وزارت نفت در خصوص لغو جریمه گازی پاکستان را جویا می شویم و این موضوع را بررسی می کنیم.

۲۳ آذر ۱۳۹۳
تحلیل بودجه ۹۴ با محک اقتصاد مقاومتی

سلطانی:بودجه ۹۴ متناسب با اقتصاد مقاومتی تدوین شده ولی ایده‌آل نیست

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعلام این که یکی از ضعف‌های لایحه بودجه سال ۹۴، ادامه نیافتن اجرای قانون هدفمندی یارانه‌هاست گفت: اگرچه این لایحه با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی متناسب است اما ایده‌آل نیست.

۲۹ مهر ۱۳۹۳

صالحی: به ۲۰ نیروگاه جدید نظیر نیروگاه بوشهر نیاز داریم

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به جلسه روز گذشته این کمیسیون با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: دراین جلسه صالحی توضیحاتی درباره نیروگاه بوشهر و سازمان انرژی اتمی ارائه کرد و نمایندگان نیز نگرانی های خود و همچنین سوالات خود را با وی درمیان گذاشتند.