۱ خرد ۱۳۹۴
مشکلات واگذاری سرخابی‌ها به خودروسازان به روایت واعظ آشتیانی

«خصولتی‌سازی» در فوتبال

ظهر سه‌شنبه وقتی پاکت‌های مزایده چهارم پرسپولیس و استقلال در سازمان خصوصی‌سازی باز شد صحبت‌ها و زمزمه‌هایی که پیش از این در مورد مکلف شدن دو شرکت خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا برای ورود به خرید سرخابی‌ها مطرح شده بود رنگ واقعیت به خود گرفت. شرکت «نیوان ابتکار» که زیرمجموعه شرکت سایپا است برای خرید پرسپولیس اقدام کرد و شرکت «سرمایه‌گذاری سمند» نیز که زیرمجموعه شرکت ایران‌خودرو است برای خرید استقلال پیش‌قدم شد.

۱ خرد ۱۳۹۴

واگذاری استقلال و پرسپولیس به ایران خودرو و سایپا چه شد؟

شرکت «نیوان ابتکار» که زیرمجموعه شرکت سایپا است برای خرید پرسپولیس اقدام کرده و شرکت «سرمایه‌گذاری سمند» نیز که زیرمجموعه شرکت ایران‌خودرو است برای خرید استقلال پیش‌قدم شد .هردو شرکت پیشنهاد قیمت ۲۹۰ میلیارد تومان برای خرید دو باشگاه را اعلام کرده‌اند. اما برای پرسپولیس دو رقم دیگر ارائه‌شده است. بهنام پیشرو کیش رقم ۳۲۹ میلیارد تومان و استیل آذین هم رقم ۳۳۲ میلیارد تومان را ارائه کرده است.

۲۸ مهر ۱۳۹۳
معاون سابق وزیر صنعت:

سیاست‌های اقتصادی پارادوکس دارد/انباشت مشکلات به دلیل رویکرد کوتاه‌مدت دولت‌هاست

معاون سابق وزیر صنعت با بیان این که سیاست های اقتصادی دولت همراه با پارادوکس است گفت: تا زمانی که دولت تصویر روشن و شفافی از تولید در کشور نداشته باشد نمی تواند برنامه جامع و مانعی برای رشد تولیدات داخلی طراحی کند.