۲۹ بهم ۱۳۹۶
رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار مردم آذربایجان شرقی:

در زمینه عدالت، عقب مانده‌ایم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی تبریز، پیشرفت در عرصه های مختلف به معنای واقعی کلمه رخ داده اما در زمینه «عدالت» اقرار می‌کنیم که عقب مانده‌ایم. ان‌شاءالله با همت مسئولان و مردان و زنان کارآمد و مؤمن در این زمینه نیز پیشرفت خواهیم کرد.

۴ تیر ۱۳۹۴

۶ظرفیت و ۵چالش درونی اقتصاد مقاومتی از نگاه امام خامنه‌ای+جدول

 امام خامنه‌ای عصر دیروز (سه‌شنبه دوم تیرماه) در دیدار رمضانی سران قوا و مسئولان و مدیران ارشد نظام بار دیگر به ضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور تأکید کرده و به تبیین ظرفیت‌ها، چالش‌ها و پیامدهای مثبت تحقق اقتصاد مقاومتی پرداختند.

۲۰ اسف ۱۳۹۳

اینفوگرافیک/ توصیه‌های رهبر انقلاب درباره «محیط زیست»

سایت حفظ و نشر دفتر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (khamenei.ir) اینفوگرافیکی را با عنوان «مردم قضاوت کنند» منتشر کرد.

۱۱ بهم ۱۳۹۳

اجازه ندهید انگیزه‌های سیاسی به درون فضاهای علمی و تحقیقاتی نفوذ کند

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) از نمایشگاه دستاوردهای فناوری نانو در حسینیه امام خمینی(ره) به مدت «یک‌ساعت‌ و نیم» بازدید کردند و از نزدیک در جریان تلاش‌ها و پیشرفت‌های علمی دانشمندان و محققان جوان کشور در بخشهای «نانو و بیوتکنولوژی» قرار گرفتند.

۱۷ شهر ۱۳۹۳
مجمع فعلان فضای مجازی انقلاب در بیانیه‌ای اعلام کرد

افتتاح عجولانه طرح‌های ناهماهنگ با شبکه ملی اطلاعات

مجمع فعلان فضای مجازی انقلاب در اعتراض به اقدامات اخیر وزارت ارتباطات اعلام کرد افزایش یک‌باره مشتریان اینترنت به‌ ظاهر پرسرعت از چند میلیون نفر به چند ده میلیون نفر با اتکا به منابع خارجیِ تأمین پهنای باند، موجب کاهش کیفیت و افزایش اختلالات اینترنت خواهد شد.