۱۵ مهر ۱۳۹۶

الهام امین‌زاده از گزینه‌های وزارت علوم خط خورد

طبق آخرین گمانه‌زنی‌ها به نظر می‌رسد رضا فرجی‌دانا، عبدالرضا باقری، سیدضیا‌ء هاشمی و‌ هادی خانیکی به‌عنوان گزینه‌های نهایی تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مطرح هستند.

۲۵ شهر ۱۳۹۶

استاد دانشگاه تهران: برای وزارت علوم برنامه‌ دارم

گزینه احتمالی وزارت علوم با تاکید بر لزوم توجه به مباحث رفاهی دانشگاهیان، خواستار استفاده از ده‌ها هزار دانشجوی کشور در راستای فرهنگ‌سازی حقوق شهروندی شد و با بیان این‌که لازمه ارائه برنامه برای فعالیت تشکل‌های دانشجویی استماع مطالبات دانشجویان است، تاکید کرد که بعید است علما و مراجع مشکلی با وزارت زنان داشته باشند.

۲۸ دی ۱۳۹۴

تصویب طرح تشویق مالی قضایی برای حمایت مادی از بخش های حقوقی دستگاه های اجرایی

معاون حقوقی رییس جمهوری از تصویب طرح تشویق مالی قضایی برای حمایت مادی از بخش های حقوقی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی و دولتی در برنامه ششم توسعه خبرداد.

۱۴ دی ۱۳۹۴

برنامه ششم توسعه هفته آینده تقدیم مجلس می‌شود

معاون حقوقی رئیس جمهور به تهیه و تدوین برنامه ششم توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور و نیز بودجه سنواتی امسال در دولت اشاره کرد و گفت: امید است تا هفته آینده برنامه ششم توسعه و نیز برنامه بودجه سنواتی به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود.

۲۵ آذر ۱۳۹۴

سالانه ۱۷۰۰ تا ۲ هزار نفر وارد کانون اصلاح و تربیت می‌شوند

رئیس کانون اصلاح و تربیت استان تهران گفت:از بین مددجویان استان تهران ۵۹ درصد ترک تحصیل کرده، ۱۳ درصد شکست تحصیلی دارند و ۱۲ درصد نیز از مدرسه اخراج شده‌اند.

۲ آذر ۱۳۹۴

بازدید سرمایه گذاران نروژی و آلمانی از مزارع زعفران استان خراسان جنوبی

آلمانی‌های برای فرآوری شیر شتر و استحصال شیرخشک در خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند اعلام آمادگی کرده‌اند و در عین حال، نروژی‌ها و پاکستانی‌ها نیز فرصت سرمایه‌گذاری در این سرزمین ایرانی را مغتنم دانستند.

۱۲ مهر ۱۳۹۴
معاون حقوقی رئیس جمهوری خبرداد:

احتمال تغییر قانون مناقصات برای تسهیل سرمایه گذاری در صنعت نفت

معاون حقوقی رئیس جمهوری با اشاره به بوروکراسیهای زاید ناشی از اعمال قانون مناقصات گفت: پیش بینی می کنیم با هدف تسهیل سرمایه گذاری در صنعت نفت و فعالسازی بخش خصوصی، این قانون تغییر کند.

۱۲ مهر ۱۳۹۴
معاون حقوقی رئیس جمهوری

نسل جدید قراردادهای نفتی برای سرمایه گذاران جذاب است

معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: نسل جدید قراردادهای نفتی موسوم به IPC، جذابیتهای زیادی برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی دارد.

۲ تیر ۱۳۹۴
معاون حقوقی رئیس جمهور:

۶۰۰ قانون مزاحم اصناف شناسایی شد

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: از اصناف تقاضا می کنیم قوانین مزاحم کسب و کارشان را به ما اعلام کنند.

۲۹ آبا ۱۳۹۳

امین زاده: در حوزه اشتغال و کار آفرینی نیاز به اجرای قانون داریم

معاونت حقوقی ریاست جمهوری گفت: ما در کشور برای حوزه اشتغال و کارآفرینی کمبود و خلاء قانونی نداریم و بیشتر نیاز به اجرای قانون داریم.