۲۱ ارد ۱۳۹۶
استاندار آذربایجان شرقی:

کارهای صورت گرفته در راستای احیای دریاچه ارومیه، ما را امیدوارتر کرده است

جبارزاده، استاندار آذربایجان‌شرقی: با احیای دریاچه ارومیه، این زیست‌گاه می‌تواند از مراکز تولید اشتغال و افزایش تولیدات کشاورزی باشد. از اوایل به روی کار آمدن دولت یازدهم، احیای دریاچه ارومیه به‌عنوان اولویت کاری دولت قرار گرفت و همواره در نشست‌های زیست محیطی دولت، احیای دریاچه‌ی ارومیه در دستور کار قرار دارد. کارهای صورت گرفته در راستای احیای دریاچه ارومیه، ما را امیدوارتر کرده است.

۲۱ فرو ۱۳۹۵

«اقتصاد مقاومتی» راه نجات کشور است/ ۳۰۰ روز برای اقدام و عمل وقت داریم

استاندار آذربایجان شرقی از تشکیل قرارگاه اقتصاد مقاومتی در این استان با عنوان «عاشورا» خبر داد و گفت: در آذربایجان‌شرقی از ۱۰هزار واحد تولیدی ۵هزار واحد تعطیل شده‌ است.

۱۵ دی ۱۳۹۴

آغاز ساخت تصفیه‌خانه برای تزریق آب به دریاچه ارومیه

عملیات احداث تصفیه‌خانه آذرشهر با حضور دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه و مقامات ارشد استان آذربایجان شرقی اجرایی شد.

۵ مهر ۱۳۹۴

کاهش ۴۰ درصدی مصارف آب کشاورزی حوضه دریاچه ارومیه در اولویت ستاد احیا دریاچه

استاندار آذربایجان شرقی صرفه جویی در مصرف آب کشاورزی را مهم ترین اولویت برنامه های احیای دریاچه ارومیه در سال جاری ذکر و اصلاح روش های آبیاری را لازمه تحقق این هدف دانست.

۲ آذر ۱۳۹۳

قرارداد طراحی و انتقال دانش فنی طرح نفلین سینیت سراب امضا شد

قرارداد طراحی و انتقال دانش فنی طرح نفلین سینیت سراب پس از ۱۲ سال از کلنگ زنی این طرح در نشستی با حضور«محمدرضا نعمت زاده» وزیر صنعت، معدن و تجارت و «اسماعیل جبارزاده»استاندار آذربایجان شرقی با یک شرکت آلمانی منعقد شد.

۲۲ آبا ۱۳۹۳

معاون وزیر صنعت: صادرات غیر نفتی از مرز ۲۷ میلیارد دلار گذشت

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ارزش صادرات غیر نفتی کشور امسال تا پایان مهرماه با حدود ۱۹ درصد افزایش به بیش از ۲۷ میلیارد دلار رسید.