۲۵ آبا ۱۳۹۵

کاهش جمعیت معلمان با ادغام رشته های متقارن در ساختار آموزشی

گرمارودی، عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان: با ادغام رشته‌های متقارن در ساختار آموزشی و نیز تأسیس رشته‌های مورد نیاز آن در قالب معلم چند مهارتی می‌توانستند جمعیت معلمان را به ۷۰۰ هزار نفر کاهش دهند و معیشت معلمان موجود را ارتقا بخشند. یکی از اولویت‌های مهم آموزش‌وپرورش مقابله با سونامی ایجاد شده در حوزه نیروی انسانی است. طبق برآوردها تعداد نیروهای فرهنگی که تا سال ۱۴۰۰ بازنشسته خواهند شد به ۲۷۰هزار نفر می‌رسد

۲۱ آبا ۱۳۹۴

دانشگاه فرهنگیان ۵۲ ماه است با «سرپرست» اداره می‌شود

دانشگاه فرهنگیان از زمان تأسیس تا کنون با سرپرست اداره می‌شود و اکنون ۵۲ ماه است که این دانشگاه دارای سرپرست است که ۲۵ ماه آن مربوط به سرپرست فعلی دانشگاه است.

۳۰ ارد ۱۳۹۴
رئیس سابق مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش‌وپرورش:

کاهش ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان به‌بهانه نداشتن امکانات در حقیقت پایین کشیدن فتیله دانشگاه است

رئیس سابق مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: تنها راه نجات آموزش و پرورش در ساماندهی نیروی انسانی طراحی رشته‌های چندمهارتی و تربیت معلمان چندمهارتی است که به‌بهانه کمبود امکانات ظرفیت پذیرش در دانشگاه کم شده است.

۱۹ ارد ۱۳۹۴

وجود غلط آماری در گزارش وزیر آموزش و پرورش/ ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان تحریف شد

رئیس سابق مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش با انتقاد از گزارش غیردقیق وزیر آموزش و پرورش در خصوص دانشگاه فرهنگیان، گفت: ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان تحریف شد.

۲۹ دی ۱۳۹۳
اسدالله اسدی گرمارودی

۷ دلیل برای انتخاب سریع‌تر رئیس دانشگاه فرهنگیان

موضوع انتخاب ریاست دانشگاه‌های فرهنگیان و تهران از جمله موضوعاتی است که بیش از دیگر دانشگاه‌های فاقد ریاست که به صورت سرپرستی اداره می‌شوند، در محافل و مجالس علمی و فرهنگی و به‌ویژه در رسانه‌ها بازتاب داشته است

۲۳ دی ۱۳۹۳
سرپرست اسبق دانشگاه فرهنگیان:

مکاتبات منتج به نتیجه اولیه هماهنگی درباره «وضعیت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در کنکور ۹۴» منتشر شود

سرپرست اسبق دانشگاه فرهنگیان درباره پذیرش دانشجو در این دانشگاه گفت: چنانچه مکاتبه اقدامات منتج به نتیجه اولیه هماهنگی با سازمان سنجش تا تاریخ مصاحبه اینجانب از سوی وزارت صورت گرفته است، منتشر شود.

۲۲ دی ۱۳۹۳
روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان:

مقدمات پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان برای سال ۹۴ فراهم شده است

روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد: وزارت آموزش و پرورش در چارچوب نیازها و با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۳۹۴ نیز به پذیرش دانشجو اهتمام خواهد ورزید و مقدمات این اتفاق هم کاملاً فراهم شده است.

۲۰ دی ۱۳۹۳
سرپرست اسبق دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگویی مطرح کرد

وضعیت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در دفترچه کنکور ۹۴ مشخص نیست

سرپرست اسبق دانشگاه فرهنگیان گفت: وضعیت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در دفترچه کنکور سراسری سال ۹۴ مشخص نیست و در این باره کوتاهی شده است.