۱۹ مرد ۱۳۹۵

جزئیات شرط جدید نفتی شل و توتال برای ایران

یک مقام مسئول با تشریح شرط جدید شرکت‌های نفتی جهان برای ساخت جایگاه‌های سوخت در ایران، گفت:شرکت‌هایی همچون شل و توتال برای جایگاه سازی خواستار دریافت ۱۰ تا ۲۵درصد کارمزد بای فروش سوخت هستند.

۱۶ مرد ۱۳۹۵

پیشنهاد کاهش قیمت CNG به ۲۵۰تومان/عرضه گران‌ترین CNGجهان در ایران

یک مقام مسئول با اشاره به ارائه پیشنهاد کاهش قیمت CNG به دولت، از عرضه گران قیمت‌ترین CNG جهان در ایران خبر داد و گفت: قیمت CNG باید از ۴۰۰ تومان به ۲۵۰ تومان کاهش یابد.

۱۴ مهر ۱۳۹۴

ایران با ارزان‌ترین گاز جهان، گران‌ترین CNG را دارد

رئیس انجمن صنفی جایگاه داران سی ان جی کشور گفت: باوجود اینکه ایران ارزان ترین گاز جهان را دارد اما گران ترین سی ان جی از نظر قیمت را دارد.

۱۱ مهر ۱۳۹۴
رئیس انجمن صنفی جایگاه داران CNG خبر داد

کاهش مصرف CNG در پی افزایش قیمت/ مصرف غیرمجاز گاز LPG شدت گرفت

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران گفت: از ابتدای مهرماه شاهد کاهش مصرف سی ان جی نسبت به مدت ماه گذشته هستیم به طوری که در شهریور ماه مصرف روزانه سی ان جی حدود ۲۱ میلیون متر مکعب بود اما در مهرماه مصرف به ۱۹ و نیم میلیون متر مکعب رسیده است.

۷ مهر ۱۳۹۴
رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران CNG خبر داد

روزانه ۲۰ میلیون متر مکعب گاز CNG در کشور مصرف می‌شود/ صرفه‌جویی ۳٫۵ میلیارد دلاری در بنزین

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران CNG با اشاره به مصرف ۲۰ میلیون متر مکعبی روزانه گاز CNG گفت: تا ۱۰ سال آینده ۱۴ میلیون خودروی گازسوز در کشور وجود خواهد داشت.

۴ مهر ۱۳۹۴
رئیس انجمن صنفی جایگاداران سی.ان.جی :

تاثیر کاهش نرخ سی.ان.جی بر رشد ۵ درصدی مصرف/ماهانه ۱۰ هزار خودرو گازسوز می‌شوند

دادرس با اشاره افزایش ۵ درصدی مصرف سی.ان.جی در پی کاهش نرخ آن گفت: بطور تقریبی بصورت ماهیانه ۵ تا ۱۰ هزار خودرو در حال تبدیل به گازسوز هستند.

۱۱ مرد ۱۳۹۴
رئیس انجمن صنفی جایگاه داران

تداوم فروش ‌CNG با قیمت ۵۰۰ تومان نیازمند مصوبه هیات دولت است

رئیس انجمن صنفی جایگاه داران با تکذیب هر گونه خبری بر ادامه روند فعلی فروش قیمت سی ان جی تا پایان سال گفت: اگر قرار باشد قیمت سی ان جی تا پایان سال ۵۰۰ تومان در هر متر مکعب باشد نیازمند تصویب در هیئت دولت است.

۲۱ تیر ۱۳۹۴
رییس انجمن CNG

کمبود بیش از هزار جایگاه در کلان‌شهرهای کشور/ احداث جایگاه به ازای هر خودرو

رئیس انجمن جایگاه‌داران سی ان جی کشور با اشاره به اینکه هم اکنون ۲ هزار و ۲۷۷ جایگاه فعال در کشور وجود دارد گفت: باید برای ایجاد انگیزه و جذب مشتریان برای استفاده از این سوخت پاک باید ۱۰۰۰ جایگاه دیگر در کشور احداث شود.

۶ خرد ۱۳۹۴

«سی ان جی» گران نشد

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی سی.ان.جی کشور با اشاره به تثبیت قیمت CNG، گفت: فاصله قیمتی بین CNG و گاز مایع منجر به رونق فعالیت جایگاه‌ها و کارگاه‌های غیر مجاز گاز مایع می‌شود.

۲۱ اسف ۱۳۹۳

جزئیات طرح جدید کاهش قیمت CNG/ احتمال عرضه گاز ۵۰۰ تومانی

رئیس انجمن صنفی سی.ان.جی کشور با اشاره به ارائه طرح پیشنهادی کاهش ۲۰ درصدی قیمت CNG به دولت گفت: احتمال دارد بهای CNG از سال آینده در صورت تثبیت قیمت بنزین به ۵۰۰ تومان کاهش یابد.

۱۵ دی ۱۳۹۳
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران:

ارتباط دانشگاه و صنعت باید اجرایی شود

دادرس گفت: سمینار علمی صنعتی اقتصاد نفت و گاز و انرژی با همکاری خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران به همت معاونت پژوهش و فناوری، با حضور اساتید، صاحبان صنعت، پژوهشگران و جمعی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

۱۲ آذر ۱۳۹۳
رئیس انجمن صنفی صنعت CNG:

مسئولیت بازرسی مخازن CNG از وزارت کشور به وزارت نفت منتقل می شود

رئیس انجمن صنفی صنعت CNG گفت: قرار بر این شده تا طبق پیشنهاد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و نظر معاونت اجرایی رئیس جمهور، بحث بازرسی ادواری و تست مخازن CNG از وزارت کشور به وزارت نفت انتقال پیدا کند.

۲۳ شهر ۱۳۹۳

۵۵ سنت صرفه جویی در واردات بنزین با مصرف هر مترمکعب CNG

رییس انجمن صنفی سی ان جی کشور گفت: با توجه به طراحی انجام شده و وجود دانش فنی در کشور می توانیم اولین پایلوت کمپرسور ملی سی.ان.جی را در سال آینده رونمایی کنیم.

۱۷ شهر ۱۳۹۳
رییس انجمن سی ان جی کشور مطرح کرد

مقام اول دنیا را در صف‌های کیلومتری مقابل جایگاه‌های سی‌ان‌جی داریم/ در ایمنی آخریم

رییس انجمن سی ان جی کشور با تاکید بر توجه به توسعه کیفی جایگاه‌های سی‌ان‌جی در کنار توسعه کمی گفت: در تشکیل صف های چند کیلومتری مقابل جایگاه ها مقام اول دنیا را داریم ولی از نظر ایمنی مخازن جزو آخرین رده های استاندارد جهانی هستیم.