۲۵ شهر ۱۳۹۴

مطالبه خودروی با کیفیت حق مردم است

دبیر انجمن خودروسازان با تایید اعتراض بخشی از جامعه نسبت به نبود تناسب بین قیمت و کیفیت خودروهای ساخت داخل تاکید کرد: مردم حق دارند از خودروسازان،‌ تولید محصولات با کیفیت‌تری را مطالبه کنند.

۲۸ مرد ۱۳۹۴

فرار به جلو خودروسازان در مواجهه با ریزش قیمت‌های بازار/ خودروهایی که به کف قیمت رسید‌ه‌ اما خریدار ندارند

خودروسازان این روزها در حالی دوباره ساز گرانتر شدن محصولاتشان را کوک کرده‌اند که قیمت خودرو در بازار هر روز پایین‌تر از روز قبل می‌آید به طوری که در مورد برخی محصولات، قیمت بازار به زیر قیمت کارخانه رسیده است و با این وجود باز هم رکود در بازار ادامه دارد.

۱۷ مرد ۱۳۹۴

نعمت‌بخش: قیمت خودرو را به بازار بسپارید/ شیوا: می‌خواهید مجدداً دلال‌بازی راه بیندازید

در حالی رئیس انجمن خودروسازان خواستار افزایش قیمت خودرو به‌دلیل افزایش هزینه‌ها و سپردن قیمت به بازار شده که رئیس شورای رقابت ضمن مخالفت با گرانی پاسخ داد: اکنون دلال‌بازی برداشته شده، شما می‌خواهید دوباره این پدیده را راه بیندازید.

۸ مرد ۱۳۹۴
 یک نشست خودرویی در فضای مجازی ؛

نعمت‌بخش:دلستر گران شد ولی خودرو نه /شیوا :اجازه گرانی نمی‌دهیم

رئیس شورای رقابت با اشاره به اینکه در حال حاضر قیمت بسیاری از نهاده های تولید کاهش یافته است، تصریح کرد: تا زمانی که کیفیت خودرو ارتقاء پیدا نکند شورای رقابت مجوز افزایش قیمت نخواهد داد.

۲۵ بهم ۱۳۹۳

بازار داغ گمانه‌زنی برای قیمت خودرو/ شیوا: خودروسازان درخواست افزایش قیمت نداشته‌اند

در حالی که دبیر انجمن خودروسازان از ارائه درخواست شرکت‌های خودروساز برای افزایش قیمت خودرو خبر داده است، رئیس شورای رقابت می‌گوید خودروسازان درخواستی برای افزایش قیمت نداشته‌اند و اصولاً نیازی به ارائه درخواست نیست.

۲۰ آبا ۱۳۹۳

امتیاز ویژه ایران روی میز مذاکره با خودروسازان بزرگ جهان

دبیرانجمن خودروسازان گفت: در دومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران بستر مناسبی برای توسعه مشارکت و سرمایه گذاری خودروسازان و قطعه سازان بزرگ جهان فراهم خواهد شد.