۵ اسف ۱۳۹۶

عضو کمیسیون انرژی مجلس: ۸۰ میلیون نفر را با اقتصاد دریامحور می‌توان اداره کرد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ۶۰ درصد ذخایر انرژی دنیا در منطقه خلیج فارس قرار دارد که زمینه توسعه صنایع دریایی را فراهم کرده است.

۷ آذر ۱۳۹۶

یک عضو کمیسیون انرژی: مجلس جلوی افزایش قیمت بنزین را در بودجه سال ۹۷ می‌گیرد

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس، با بیان اینکه قیمت سوخت هرساله افزایش داشته اما هیچ تأثیری در ایمنی جاده‌ها نداشته است، گفت: در بودجه سال ۹۷ افزایش قیمت بنزین معقول و منطقی نیست و مجلس جلوی افزایش قیمت آن را می‌گیرد.

۱۸ بهم ۱۳۹۵

نماینده مردم بندرعباس: ۹۰ درصد کالای قاچاق از مبادی رسمی وارد کشور می‌شود

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد از کالاهای قاچاق از طریق مناطق آزاد تجاری- صنعتی وارد کشور می شود.

۱۴ دی ۱۳۹۵

وضعیت آلومینیوم المهدی بحرانی است

نماینده مردم بندرعباس در مجلس، با بیان اینکه مدیریت “آلومینیوم المهدی” به بهانه های واهی قصد اخراج ۲۳۰ کارگر را دارد، گفت:سوال از وزیر اقتصاد به دلیل بررسی برنامه ششم توسعه به تاخیر افتاده است.

۱۲ شهر ۱۳۹۵
عضو کمیسیون انرژی مجلس

با حذف کارت سوخت پول بیت‌المال سوخت

مرادی گفت: کارت سوخت مشکل نداشت خود آقایان در بدنه دولت مشکل دارند و من چندان رغبتی به پرداختن به این موضاعات ندارم.

۲۸ تیر ۱۳۹۵

عضو کمیسیون انرژی مجلس: بیشترین قاچاق از مبادی رسمی است ولی عمده توجه به کوله‌برهاست

نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: در حالی که بیشترین حجم قاچاق کالا از مبادی رسمی کشور انجام می شود، نباید عمده سهم توجهات، معطوف به مبارزه با کوله‌برها شود.

۱۸ تیر ۱۳۹۵

صادرات فله ای خرما مانعی برای درجه بندی محصول

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس با بیان اینکه صادرات فله ای خرما مانعی برای درجه بندی صادراتی خرماست،گفت:محصول خرما پیارم بدون فرآوری تبدیل به خرما خشکباری می شود.