۱۰ آذر ۱۳۹۶
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران:

آمادگی تهران دربرابر زلزله همچنان منفی است

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: ارزیابی های آمادگی پایتخت در برابر زلزله همچنان منفی است و عمده علت آن به نبود طرح جامع و به روز مدیریت بحران باز می گردد.

۹ مرد ۱۳۹۵

لزوم تمکین از قانون نسبت به ثبت نام رایگان اتباع افغانی به جهت حقوق بین الملل

صادقی، عضو کمیسیون آموزش مجلس: تحصیل کودکان افغانستانی در ایران جنبه فرهنگی دارد و نشان‌دهنده تکریم همه مهاجران افغانستانی است./ بخشی از مهاجران در فقر و مضیقه مالی به سر می‌برند لذا مسئولان مدارس باید از قانون تمکین کنند./ ز نظر حقوق بین‌الملل و به عنوان کشوری که مهاجران را پذیرفته، نسبت به اتباع افغانستانی متعهد هستیم و باید در ارائه تسهیلات نگاه مناسبی داشته باشیم.

۱۵ دی ۱۳۹۴

انتقاد به واردات فولاد؛ افزایش ۱۵ درصدی تعرفه ها کارساز نیست

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: مشکلات امروز صنعت فولاد ناشی از عدم توازن بین عرضه و تقاضاست در حالی که تولید واحدهای فولادی کشور به اندازه مصرف است اما واردات محصولات فولادی این موازنه را از بین برده است.

۱۸ خرد ۱۳۹۴

از بی‌توجهی به پروژه‌های مهم ریلی تا اصرار بر خرید گسترده ریل خارجی

با وجود آن‌که شماری از پروژه‌های ریلی مهم و ملی کشور در شمال، جنوب شرقی و غرب در بلاتکلیفی به سر می‌برند، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل بی‌توجه به این مسائل خرید ۸ برابر نیاز داخلی ریل را در دستور کار دارد.

۲۴ شهر ۱۳۹۳
معاون وزیر اقتصاد عنوان کرد؛

برنامه دولت برای کاهش اتکا به درآمد نفت/ به استقبال بخش خصوصی برویم

معاون وزیر اقتصاد با تاکید بر برنامه این وزارتخانه در زمینه ثروت آفرینی و افزایش درآمد سرانه گفت: کاهش اتکا به درآمدهای نفتی، از دیگر برنامه های وزارت اقتصاد تلقی می شود.

۲۳ مرد ۱۳۹۳

معاون وزیر اقتصاد: کارآفرینی و حمایت از بخش خصوصی اولویت این وزارتخانه است

معاون نیروی انسانی و توسعه مدیریت وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: نوآوری، کارآفرینی و حمایت جدی و عملی از بخش خصوصی اولویت بخش های مختلف این وزارتخانه است.