۱۶ دی ۱۳۹۴
عضو کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد

نگرانی مردم بابت اضافه شدن صندلی به هواپیما پس از آزادسازی

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که مخالف آزادسازی بلیت هواپیما هستیم،گفت:آزادسازی تکلیف قانونی است،اما در مقابل علاوه بر ارتقای کیفیت پروازها، مردم باید حق انتخاب داشته باشند. اضافه کردن صندلی در هواپیما مانند اتوبوس مردم را نگران کرده است.

۲۳ آذر ۱۳۹۴
جباری :

اعتبارات وزارت راه و شهرسازی باید در بودجه ۹۵ تقویت شود/ بخش حمل و نقل از کمبود اعتبارات رنج می‌برد/ کمبود اعتبارات باعث شده نقاط حادثه‌خیز همچنان پرخطر باشند

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتبارات وزارت راه و شهرسازی باید در بودجه ۹۵ تقویت شود گفت: بخش حمل و نقل از کمبود اعتبارات رنج می‌برد.

۱۶ آذر ۱۳۹۴
جباری انتقاد کرد:

هزینه تقویت ناوگان هوایی نباید از جیب مردم تامین شود

رئیس کمیته حمل و نقل مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی بلیت هواپیما بدون تقویت ناوگان هوایی هیچ توجیهی ندارد، گفت:هزینه تقویت ناوگان هوایی نباید از جیب مردم تامین شود.

۸ آذر ۱۳۹۴
جباری:

فروش اقساطی مسکن، عاملی برای رونق بازار مسکن است

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن فروش اقساطی مسکن گفت: مقداری کاهش در قیمت مسکن و ارائه مشوق برای تولیدکنندگان و خریداران خانه نیز می تواند در رونق بازار مسکن موثر باشد.

۱۱ شهر ۱۳۹۴
جباری مطرح کرد:

توسعه بنادر مغفول مانده/اقتصاد دریامحور و توسعه حمل ونقل دریایی جدی‌تر گرفته شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از اینکه تاکنون در برنامه ها و قوانین متعدد موضوع توسعه بنادر مغفول مانده است،گفت: اقتصاد ما دریامحور است و رونق سرمایه‌گذاری قطعا بر پایه توسعه بنادر و حمل ونقل دریایی شکل می گیرد.

۱۹ فرو ۱۳۹۴
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس از استخدام 5 هزار فرهنگی در وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

استخدام ۵ هزار فرهنگی در دستور کار وزارت آموزش و پرورش

به گزارش سرویس فرهنکی و اجتماعی عیارآنلاین،احمد جباری امشب در نشستی خبری با اعلام خبر استخدام ۵ هزار فرهنگی گفت: در این استخدام درصدد هستیم مشکل مربیان پیش‌دبستانی و آن دسته از فرهنگیانی که تاکنون تعیین تکلیف نشده‌اند را برطرف کنیم. وی در خصوص افزایش حقوق فرهنگیان افزود: پیرامون افزایش حقوق معلمان و فرهنگیان جلسات متعددی […]