۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

هشدار رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به موانع اجرای قانون کاداستر

تویسرکانی گفت: با اجرایی شدن قانون جامع کاداستر کشور از ابتدای سال ۹۴ مقرر بود درآمدهای طرح صرف اجرای کاداستر شود که متأسفانه در قانون بودجه ۹۶ بخشی از درآمدها به هلال احمر اختصاص پیدا کرد و اجرای پنج ساله کاداستر با وقفه مواجه خواهد شد.

۱۱ اسفند ۱۳۹۵
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:

طرح ملی کاداستر نباید به بهانه های مختلف متوقف شود

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه برخی مانع اجرای قانون کاداستر در کشور می شوند، گفت: درآمدهای کاداستر باید برای پیشبرد اهداف این قانون صرف شود و این طرح عظیم ملی نباید به بهانه های مختلف متوقف شود.

۱۶ بهمن ۱۳۹۵
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور خبرداد

ثبت ۱۵ میلیون از اسناد در سیستم کاداستر / تعیین مشخصات ملک در کمتر از چند دقیقه

تویسرکانی گفت: در کشور حدود ۳۰ سند مالکیت دفترچه ای در اختیار مردم داریم که بخشی زیادی از این اسناد مالکیت به لحاظ عدم دقت، نظم لازم را در پرونده‎های کاغذی ندارد همچنین در حدود ۱۵ میلیون از اسناد مردم در سیستم کاداستر ثبت شده است.

۱۸ خرداد ۱۳۹۵

دیپلمه‌ها رکوردار ازدواج و طلاق!

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: دوام زندگی مشترک زوجین به کمتر از سه سال رسیده است و ۶ درصد طلاق ها در سال اول و ۱۱ درصد مربوط به زندگی مشترک بیش از ۲۰سال بوده است.

۱۸ خرداد ۱۳۹۵

جدیدترین آمار ثبت طلاق و ازدواج در کشور

تویسرکانی گفت: در حوزه طلاق ثبت شده ۱۶۴ هزار و ۹۱۲ طلاق در سال ۹۴ ثبت شده که نسبت به سال ۹۳ این آمار ۱ درصد افزایش داشته است.

۱۸ خرداد ۱۳۹۵
تویسرکانی:

کاهش ازدواج و افزایش طلاق

رئیس سازمان ثبت اسناد از کاهش ۶ درصدی ازدواج ها و افزایش یک درصدی طلاق ها در سال ۹۴ در مقایسه با سال ۹۳ خبر داد.

۲۱ دی ۱۳۹۳
تویسرکانی در گفت‌وگویی خبر داد

کاهش ۹ درصدی ازدواج در ۹ ماهه سال جاری + آمار

رئیس سازمان ثبت اسناد کشور از افزایش ۲۲ درصدی خدمات ثبتی در امسال خبر داد و گفت: مجموعه ازدواج‌ها در ۹ ماهه امسال ۵۱۶ هزار و ۲۹۵ بوده است که ۹ درصد نسبت به سال ۹۲، کاهش داشته است و طلاق‌ها در ۹ ماهه امسال ۱۱۶ هزار و ۸۴۲ بوده است.

۲۰ مهر ۱۳۹۳
تویسرکانی مطرح کرد

خلاء قانونی، یکی از موانع پیشرفت طرح کاداستر

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: یکی از نواقصی که مانع پیشرفت کاداستر شد خلأ قانونی بود اما امیدواریم با تصویب آن توسط شورای نگهبان قانون جامع کاداستر به تصویب برسد.