۱۱ اسفند ۱۳۹۵
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:

طرح ملی کاداستر نباید به بهانه های مختلف متوقف شود

معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه برخی مانع اجرای قانون کاداستر در کشور می شوند، گفت: درآمدهای کاداستر باید برای پیشبرد اهداف این قانون صرف شود و این طرح عظیم ملی نباید به بهانه های مختلف متوقف شود.

۱۶ بهمن ۱۳۹۵
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور خبرداد

ثبت ۱۵ میلیون از اسناد در سیستم کاداستر / تعیین مشخصات ملک در کمتر از چند دقیقه

تویسرکانی گفت: در کشور حدود ۳۰ سند مالکیت دفترچه ای در اختیار مردم داریم که بخشی زیادی از این اسناد مالکیت به لحاظ عدم دقت، نظم لازم را در پرونده‎های کاغذی ندارد همچنین در حدود ۱۵ میلیون از اسناد مردم در سیستم کاداستر ثبت شده است.

۱۸ خرداد ۱۳۹۵

دیپلمه‌ها رکوردار ازدواج و طلاق!

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: دوام زندگی مشترک زوجین به کمتر از سه سال رسیده است و ۶ درصد طلاق ها در سال اول و ۱۱ درصد مربوط به زندگی مشترک بیش از ۲۰سال بوده است.

۱۸ خرداد ۱۳۹۵

جدیدترین آمار ثبت طلاق و ازدواج در کشور

تویسرکانی گفت: در حوزه طلاق ثبت شده ۱۶۴ هزار و ۹۱۲ طلاق در سال ۹۴ ثبت شده که نسبت به سال ۹۳ این آمار ۱ درصد افزایش داشته است.

۱۸ خرداد ۱۳۹۵
تویسرکانی:

کاهش ازدواج و افزایش طلاق

رئیس سازمان ثبت اسناد از کاهش ۶ درصدی ازدواج ها و افزایش یک درصدی طلاق ها در سال ۹۴ در مقایسه با سال ۹۳ خبر داد.

۲۱ دی ۱۳۹۳
تویسرکانی در گفت‌وگویی خبر داد

کاهش ۹ درصدی ازدواج در ۹ ماهه سال جاری + آمار

رئیس سازمان ثبت اسناد کشور از افزایش ۲۲ درصدی خدمات ثبتی در امسال خبر داد و گفت: مجموعه ازدواج‌ها در ۹ ماهه امسال ۵۱۶ هزار و ۲۹۵ بوده است که ۹ درصد نسبت به سال ۹۲، کاهش داشته است و طلاق‌ها در ۹ ماهه امسال ۱۱۶ هزار و ۸۴۲ بوده است.

۲۰ مهر ۱۳۹۳
تویسرکانی مطرح کرد

خلاء قانونی، یکی از موانع پیشرفت طرح کاداستر

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: یکی از نواقصی که مانع پیشرفت کاداستر شد خلأ قانونی بود اما امیدواریم با تصویب آن توسط شورای نگهبان قانون جامع کاداستر به تصویب برسد.