۱۳ شهریور ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی: ۱۱۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور متقاضی ندارد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: در حال حاضر ۱۱۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور متقاضی ندارد

۱۴ مرداد ۱۳۹۶

۱۰۰ هزار میلیارد تومان برای مسکن مهر خرج شد

اصغری مهرآبادی تصریح کرد: دولت برای اتمام طرح‌های مسکن مهر در مجموع ۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته که اگر با آورده‌های متقاضیان و صاحبان آن جمع زده شود حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان خواهد شد.

۲۱ تیر ۱۳۹۶

مسکن مهر، مشکل مالی ندارد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که طرح مسکن مهر به لحاظ ساخت هیچ مشکل مالی ندارد، گفت: تاکنون ۴۸ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برای پروژه‌ها پرداخت شده و مابقی نیز متناسب با پیشرفت فیزیکی پرداخت می‌شود.

۸ خرداد ۱۳۹۶
رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد هنر و اقتصاد ورزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران:

صنعت گردشگری دریایی متولی ندارد

رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد هنر و اقتصاد ورزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از پیگیری توسعه صنعت گردشگری دریایی در کشور خبر داد و گفت: اقدام های عملی برای رشد این صنعت که تاکنون با وجود ظرفیت‌های بسیار مغفول مانده، به‌زودی آغاز خواهد شد.

۲ خرداد ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: همه مساکن مهر در کشور متقاضی دارند

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: همه مسکن‌های مهر در کشور متقاضی دارند و نبود متقاضی برای این مساکن شایعه است.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر و مشکلات عدیده در زمینه خدمات زیربنایی

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: در حال حاضر با تعداد انبوهی از واحدهای فاقد متقاضی و مشکلات عدیده در زمینه خدمات زیربنایی مواجه شویم.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: برنامه افتتاح مسکن مهر ربطی به انتخابات ندارد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: هفته آینده تعداد زیادی از واحدهای مسکن مهر در شهرهای مختلف افتتاح می‌شود و افتتاح این واحدها ربطی به انتخابات ریاست جمهوری ندارد.

۸ اسفند ۱۳۹۵

قائم مقام وزیر راه وشهرسازی: ۱۸۲ هزار واحد مسکن مهر متقاضی ندارد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: با وجود تکمیل فرایند ساخت بیش از ۱۸۲ هزار واحد مسکن مهر کشور، به دلیل فقدان زیرساخت های لازم در شهرک ها، این واحدها متقاضی سکونت ندارد.

۷ اسفند ۱۳۹۵

نامه آخوندی به جهانگیری درباره مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نامه آخوندی به معاون اول رییس‌جمهوری در خصوص عدم پرداخت مصوبات مالی دولت درباره مسکن مهر،گفت:با وجود دستور آقای نوبخت به مدیر تلفیق سازمان برنامه،اما با این حال هنوز یارانه مسکن مهر پرداخت نشده است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۵

۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند افتتاح شد

۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند با حضور قائم مقام وزیرراه وشهرسازی در طرح مسکن مهر، افتتاح شد.

۱۸ دی ۱۳۹۵

مسکن مهر به دولت بعد کشیده می‌شود

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان عمر دولت یازدهم تمام پروژه‌ها به غیر از واحدهای بدون متقاضی و مشکل دار به پایان می‌رسد.

۱۸ آبان ۱۳۹۵

دستور روحانی برای افزایش تسهیلات مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه در امور مسکن مهر از دستور رییس جمهور به بانک مرکزی برای افزایش ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیس خبر داد.

۱۵ آبان ۱۳۹۵

افزایش غیرقانونی قیمت «مسکن مهر» ممنوع است

مهرآبادی تصریح کرد: برای آنکه از بابت این قانون به متقاضیان فشار کمتری وارد شود با مساعدت سیستم بانکی کشور ۱۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه ۴ درصد برای متقاضیان در نظر گرفته شد تا در شهرهای جدید به قدرت پرداخت آن‌ها کمک شود.

۴ آبان ۱۳۹۵

مسکن مهر امسال هم تمام نمی‌شود

پایان سال ۹۵، آخرین هدفگذاری دولت برای بستن پرونده مسکن مهر بودهمانگونه که هدفگذاری مختومه‌شدن پرونده مسکن مهر از پایان سال ۹۴به پایان سال ۹۵موکول شد، این‌بار نیز این پرونده به سال ۹۶ بکشد

۲۶ مهر ۱۳۹۵

۱۳ راهکار برای حل مشکلات مسکن مهر ارائه شد

به گفته رئیس کمیسیون اصل نود مجلس، مهمترین علل تأخیر در واگذاری مسکن مهر تأمین نکردن به موقع منابع مالی و نبود نگاه کارشناسی در جانمایی بود.