۸ اسفند ۱۳۹۵

قائم مقام وزیر راه وشهرسازی: ۱۸۲ هزار واحد مسکن مهر متقاضی ندارد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: با وجود تکمیل فرایند ساخت بیش از ۱۸۲ هزار واحد مسکن مهر کشور، به دلیل فقدان زیرساخت های لازم در شهرک ها، این واحدها متقاضی سکونت ندارد.

۷ اسفند ۱۳۹۵

نامه آخوندی به جهانگیری درباره مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نامه آخوندی به معاون اول رییس‌جمهوری در خصوص عدم پرداخت مصوبات مالی دولت درباره مسکن مهر،گفت:با وجود دستور آقای نوبخت به مدیر تلفیق سازمان برنامه،اما با این حال هنوز یارانه مسکن مهر پرداخت نشده است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۵

۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند افتتاح شد

۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند با حضور قائم مقام وزیرراه وشهرسازی در طرح مسکن مهر، افتتاح شد.

۱۸ دی ۱۳۹۵

مسکن مهر به دولت بعد کشیده می‌شود

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان عمر دولت یازدهم تمام پروژه‌ها به غیر از واحدهای بدون متقاضی و مشکل دار به پایان می‌رسد.

۱۸ آبان ۱۳۹۵

دستور روحانی برای افزایش تسهیلات مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه در امور مسکن مهر از دستور رییس جمهور به بانک مرکزی برای افزایش ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر پردیس خبر داد.

۱۵ آبان ۱۳۹۵

افزایش غیرقانونی قیمت «مسکن مهر» ممنوع است

مهرآبادی تصریح کرد: برای آنکه از بابت این قانون به متقاضیان فشار کمتری وارد شود با مساعدت سیستم بانکی کشور ۱۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه ۴ درصد برای متقاضیان در نظر گرفته شد تا در شهرهای جدید به قدرت پرداخت آن‌ها کمک شود.

۴ آبان ۱۳۹۵

مسکن مهر امسال هم تمام نمی‌شود

پایان سال ۹۵، آخرین هدفگذاری دولت برای بستن پرونده مسکن مهر بودهمانگونه که هدفگذاری مختومه‌شدن پرونده مسکن مهر از پایان سال ۹۴به پایان سال ۹۵موکول شد، این‌بار نیز این پرونده به سال ۹۶ بکشد

۲۶ مهر ۱۳۹۵

۱۳ راهکار برای حل مشکلات مسکن مهر ارائه شد

به گفته رئیس کمیسیون اصل نود مجلس، مهمترین علل تأخیر در واگذاری مسکن مهر تأمین نکردن به موقع منابع مالی و نبود نگاه کارشناسی در جانمایی بود.

۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر خبر داد

آغاز بررسی عملکرد پروژه‌های مسکن مهر در کشور/ تکلیف واحدهای با کمتر از ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی مشخص می‌شود

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر از برگزاری جلسات استانی بررسی عملکرد پروژه‌های مسکن مهر خبر داد و گفت: در این جلسات وضعیت پروژه‌هایی که کمتر از ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند مشخص خواهد شد.

۱۲ بهمن ۱۳۹۴
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

مسکن مهر ادامه ندارد

قائم‌مقام وزیر راه‌وشهرسازی گفت: وظیفه ما تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیان است و پس از اتمام پروژه های ناتمام، این طرح ادامه ندارد و با این عنوان دیگر در کشور ساخته نخواهد شد.

۱۲ بهمن ۱۳۹۴
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی خبر داد

واگذاری ۱۵۰ هزار مسکن مهر تا پایان سال

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از واگذاری ۱۵۰ هزار مسکن مهر در ماه‌های بهمن و اسفند خبر داد.

۱۸ دی ۱۳۹۴

۸۰هزار مسکن مهر متوقف شد

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از خروج ۸۰ هزار واحد مسکن مهر به دلیل عدم دریافت تسهیلات بانکی خبر داد و گفت: قصد داریم با همکاری همه دستگاه‌ها تعداد واحدهای افتتاحی دولت یازدهم تا پایان سال جاری را به بیش از ۷۰۰ هزار واحد برسانیم.

۹ دی ۱۳۹۴
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر:

۲۹ هزار مسکن مهر در پردیس آب، برق و گاز ندارند/ ۵۰۰۰ واحد مسکونی آماده تحویل

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر با تاکید بر اینکه اکنون در شهر پردیس حدود ۲۹ هزار واحد مسکن مهر در مرحله نازک‌کاری است و برای تحویل این واحدها در انتظار اتمام و اتصال خطوط انتقال آب، فاضلاب، برق و گاز هستیم گفت: تحویل واحدها منوط به تامین خدمات زیربنایی است.

۳۰ آذر ۱۳۹۴
در لایحه بودجه سال آینده؛

یارانه مسکن مهر ۲ برابر می‌شود

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اعلام کرد: دولت در لایحه بودجه سال آینده اعتبار یارانه مسکن مهر را ۲ برابر سال‌جاری در نظر گرفت.

۱۱ تیر ۱۳۹۴

قائم مقام وزیر راه: دولت و وزارت نیرو به قول خود در خصوص مسکن مهر عمل نکردند

مهرآبادی در شورای مسکن آذربایجان شرقی افزود: بانک مسکن موظف است مابه التفاوت وام بانکی از ۲۰۰ میلیون ریال به ۲۵۰ میلیون ریال را بپردازد تا پرونده مسکن مهر تا پایان سال ۹۵ بسته شود