۱۴ اسفند ۱۳۹۶

“معاون وزیر راه و شهرسازی: ۴۵ هزار واحد مسکن مهر مشکل قضایی دارند “

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر ۴۵ هزار واحد مسکن مهر مشکل قضایی دارند و به دادگستری‎ها ابلاغ شده که این پرونده‎ها در اولویت رسیدگی قرار گیرند.

۱۱ اسفند ۱۳۹۶
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

تکمیل مسکن مهر ۱۱ هزار میلیارد تومان می‌خواهد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق برآوردها حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر فقط از نظر خدمات زیربنایی، رو بنایی، دسترسی و راه‌های ارتباطی نیاز داریم.

۱۷ بهمن ۱۳۹۶
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

وعده اتمام مسکن مهر تا پایان ۹۶ محقق نشد

قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی قرار بود پرونده مسکن مهر ۱۲ استان تا پایان سال بسته شود، گفت: متأسفانه این برنامه به دلیل وجود مشکلات عمده در بخش خدمات روبنایی، زیربنایی و آماده‌سازی دچار اختلال شده و محقق نشد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۶
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

پرونده مسکن مهر با اختصاص ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار بسته می شود

قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تکمیل خدمات زیر روبنایی مسکن مهر نیازمند ۱۱ هزار میلیارد تومان اعتبار است و در صورت تخصیص آن، پرونده این طرح در کشور بسته می شود.

۳۰ آذر ۱۳۹۶

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی: دولت در تامین خدمات زیربنایی مسکن مهر مشکل دارد

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با بیان اینکه مشکل اصلی این طرح کشوری در خدمات زیربنایی است، گفت: افزون بر ۱۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای خدمات زیربنایی مسکن مهر نیاز است.

۱۳ شهریور ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی: ۱۱۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور متقاضی ندارد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: در حال حاضر ۱۱۰ هزار واحد مسکن مهر در کشور متقاضی ندارد

۱۴ مرداد ۱۳۹۶

۱۰۰ هزار میلیارد تومان برای مسکن مهر خرج شد

اصغری مهرآبادی تصریح کرد: دولت برای اتمام طرح‌های مسکن مهر در مجموع ۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته که اگر با آورده‌های متقاضیان و صاحبان آن جمع زده شود حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان خواهد شد.

۲۱ تیر ۱۳۹۶

مسکن مهر، مشکل مالی ندارد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که طرح مسکن مهر به لحاظ ساخت هیچ مشکل مالی ندارد، گفت: تاکنون ۴۸ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برای پروژه‌ها پرداخت شده و مابقی نیز متناسب با پیشرفت فیزیکی پرداخت می‌شود.

۸ خرداد ۱۳۹۶
رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد هنر و اقتصاد ورزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران:

صنعت گردشگری دریایی متولی ندارد

رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد هنر و اقتصاد ورزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از پیگیری توسعه صنعت گردشگری دریایی در کشور خبر داد و گفت: اقدام های عملی برای رشد این صنعت که تاکنون با وجود ظرفیت‌های بسیار مغفول مانده، به‌زودی آغاز خواهد شد.

۲ خرداد ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: همه مساکن مهر در کشور متقاضی دارند

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: همه مسکن‌های مهر در کشور متقاضی دارند و نبود متقاضی برای این مساکن شایعه است.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر و مشکلات عدیده در زمینه خدمات زیربنایی

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: در حال حاضر با تعداد انبوهی از واحدهای فاقد متقاضی و مشکلات عدیده در زمینه خدمات زیربنایی مواجه شویم.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: برنامه افتتاح مسکن مهر ربطی به انتخابات ندارد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: هفته آینده تعداد زیادی از واحدهای مسکن مهر در شهرهای مختلف افتتاح می‌شود و افتتاح این واحدها ربطی به انتخابات ریاست جمهوری ندارد.

۸ اسفند ۱۳۹۵

قائم مقام وزیر راه وشهرسازی: ۱۸۲ هزار واحد مسکن مهر متقاضی ندارد

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: با وجود تکمیل فرایند ساخت بیش از ۱۸۲ هزار واحد مسکن مهر کشور، به دلیل فقدان زیرساخت های لازم در شهرک ها، این واحدها متقاضی سکونت ندارد.

۷ اسفند ۱۳۹۵

نامه آخوندی به جهانگیری درباره مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نامه آخوندی به معاون اول رییس‌جمهوری در خصوص عدم پرداخت مصوبات مالی دولت درباره مسکن مهر،گفت:با وجود دستور آقای نوبخت به مدیر تلفیق سازمان برنامه،اما با این حال هنوز یارانه مسکن مهر پرداخت نشده است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۵

۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند افتتاح شد

۴۱۲۰ واحد مسکن مهر پرند با حضور قائم مقام وزیرراه وشهرسازی در طرح مسکن مهر، افتتاح شد.