۱۰ مرد ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: دستور رئیس‌جمهور برای جمع‌بندی مسکن‌های مهر سراسر کشور

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: دستور رئیس جمهور برای جمع بندی مسکن های مهر سراسر کشور تا پایان سال ۱۳۹۶ صادر شده است.

۲۴ تیر ۱۳۹۶

مسکن مهر تا پایان امسال به اتمام می رسد

به جز پروژه‌های فاقد متقاضی و آنهایی که در دادگاه‌ها هستند،سایر واحدهای طرح مهر تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.احمد اصغری‌مهرآبادی ، اظهار کرد: در رابطه با خدمات زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر دولت سال گذشته ۸۸۰ میلیارد تومان اوراق خرانه اسلامی را مصوب کرد و در اختیار وزارت نیرو قرار گرفت.

۳۱ خرد ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: بانک مرکزی به ۸۴ هزار واحد مسکن مهر تسهیلات نمی‌دهد.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه شورای عالی مسکن پروژه‌های دارای معارض مسکن مهر را تعیین‌تکلیف و به تصویب رسانده است، گفت: چنانچه بحث بیمه و مالیات واحدهای مسکن مهر حل نشود، تحویل آنها به تأخیر خواهد افتاد.

۳۱ ارد ۱۳۹۶
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:

اختصاص ۱۰۰۰میلیارد تومان اسناد خزانه برای تکمیل مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان از اسناد خزانه در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته که از این مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان در اختیار شرکت عمران پردیس و مابقی در اختیار سایر شهرهای جدید برای تکمیل و افتتاح واحدهای مسکن مهر و تامین زیرساخت‌های مورد نیاز قرار گرفت.

۳۰ ارد ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان اسناد خزانه به ۲ وزارتخانه برای تکمیل مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان از اسناد خزانه در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته که از این مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان در اختیار شرکت عمران پردیس و مابقی در اختیار سایر شهرهای جدید برای تکمیل و افتتاح واحدهای مسکن مهر و تامین زیرساخت‌های مورد نیاز قرار گرفت.

۹ ارد ۱۳۹۶

قائم مقام وزیر راه: از کیفیت برخی پروژه‌های مسکن مهر ناراضی هستیم

قائم مقام وزیر راه گفت:کیفیت واحدهای مسکن مهر تحویل داده شده یا در دست ساخت متفاوت است و ما از کیفیت برخی از پروژه ها ناراضی هستیم اما در برخی دیگر از پروژه ها کیفیت کار خوب است.

۲۴ اسف ۱۳۹۵

یک میلیون و ۹۳۵ هزار دستگاه مسکن مهر به اتمام رسید

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: تا کنون یک میلیون و ۹۳۵ هزار دستگاه مسکن مهر از مجموع دو میلیون و ۲۵۰ هزار واحد به اتمام رسیده و بقیه در دست ساخت قرار دارد.

۲۴ اسف ۱۳۹۵

واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر خوابگاه دانشجویی می‌شوند

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از ابلاغ یارانه ۱۵۰ میلیارد تومانی مسکن مهر به سازمان برنامه و بودجه شب گذشته خبر داد و گفت: وزیر راه و شهرسازی هر روز و به طور مرتب پرداخت تسهیلات ۴۰ میلیونی مسکن مهر را از بانک مسکن پیگیری می‌کند.

۲۲ اسف ۱۳۹۵

تحویل ۸۵۰ هزار مسکن مهر در دولت یازدهم

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر اعلام کرد: برخی القا می‌کنند که مسکن مهر در دولت یازدهم تعطیل شده است اما اینطور نیست و علی رغم مشکلات مالی ۸۵۰ هزار واحد به مردم تحویل داده شده است که به مراتب بیشتر از تعداد واحدهای تحویل داده شده در دولت قبل است.

۹ اسف ۱۳۹۵

مهرآبادی، ۵۰هزار میلیارد تومان هزینه مسکن مهر را مردم دادند

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی کل هزینه طرح مسکن مهر را ۱۲۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ۵۰ هزار میلیارد تومان از محل تسهیلات بانکی برای تکمیل مسکن مهر تامین شده است و معادل همین مبلغ هم مردم برای تکمیل این طرح پرداخت کردند.

۹ اسف ۱۳۹۵

ساخت ۱۷۵ هزار واحد مسکن مهر متوقف شد

قائم مقام وزیر راه وشهرسازی با اشاره به نبودن متقاضی برای واحدهای مسکن مهر، از طرح تشویقی دولت برای رفع این مشکل خبر داد.

۱ اسف ۱۳۹۵

بی‌اطلاعی آقای قائم مقام از آمار و مشکلات مسکن مهر

در حالی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی عملکرد دولت یازدهم در واگذاری مسکن مهر را چشمگیر دانسته و مدعی تحویل ۸۴۰ هزار واحد این طرح در دولت تدبیر شده که وزارت راه و شهرسازی هنوز نتوانسته مشکلات مسکن مهر پردیس را برطرف کند.

۲۰ بهم ۱۳۹۵

احمد اصغری مهرآبادی: ۲۸۰ هزار واحد مسکن مهر نیمه تمام در دولت یازدهم به پایان می رسد

قائم‌ مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر گفت: ۲۸۰ هزار واحد مسکن باقی مانده و نیمه تمام کشور به دستور رئیس جمهوری تا پایان دولت یازدهم به اتمام می رسد.

۱۹ دی ۱۳۹۵

انتخابات به داد مسکن مهر رسید!

با نزدیک شدن به موعد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری، رئیس‌ دولت یازدهم به یکباره مدعی شد که پرونده مسکن مهر را تا پایان دولت می‌بندیم، حال با وجودی که وزیر راه و شهرسازی اصلاً اعتقادی به مسکن مهرندارد باید دید کدام وزیر کابینه متولی اتمام مسکن مهر در هفت ماه باقی مانده از دولت یازدهم شده است. در این میان افزایش ۱۰ میلیونی وام مسکن مهر و مصوبه مجلس برای توقف این طرح و خروج سایت مسکن مهر از دسترس متقاضیان مسکن مهر را سر درگم کرده است.

۱ آبا ۱۳۹۵

وقتی مسئولان بلند پایه درک صحیحی از مسکن مهر ندارند

جلسه مسئولان و مدیران وزارت راه و شهرسازی با شماری از متقاضیان مسکن مهر برای بررسی مشکلات و قیمت نهایی واحدهای طرح مهر برگزار شد، جلسه‌ای که خروجی آن یادداشت مشکلات موجود توسط مسئولان و تکذیب کاهش ۱۴ میلیونی قیمت نهایی واحدهای فاز ۸ بود.