۸ دی ۱۳۹۴

۴ کمیسیون مجلس، اعضای کمیسیون تلفیق بودجه و برنامه ششم توسعه را تعیین کردند

کمیسیون های آموزش و تحقیقات، کشاورزی، آب و منابع طبیعی، عمران و صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در جلسه امروز خود، اعضای کمیسیون تلفیق بودجه و برنامه ششم توسعه را انتخاب کردند.

۱۴ آبا ۱۳۹۴

آیا با قانون، سن ازدواج پایین می‌آید؟!

دیروز کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید. هدف این طرح کاهش سن ازدواج، کاهش نرخ طلاق، تشویق بانوان به فرزندآوری و ایجاد زمینه‌هایی برای افزایش جمعیت کشور اعلام شده است.

۱۲ آبا ۱۳۹۴

نظرات موافقان و مخالفان طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده

مخالفان کلیات طرح جمعیت و تعالی خانواده بار مالی و عدم توجه به مقتضیات روز را از جمله انتقادات خود به این طرح عنوان کردند.

۲۷ شهر ۱۳۹۴

کاهش هزینه‌های حوزه سلامت در پی هوشمندسازی دفترچه‌های بیمه

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با مثبت ارزیابی کردن طرح الکترونیکی شدن دفترچه‌های بیمه، تصریح کرد: مسئولان ذی ربط باید برای اجرای سریع این طرح، بسترها لازم را فراهم نمایند.

۲۳ شهر ۱۳۹۴
بيمه سلامت ايرانيان بهانه غربال فقير و غني مي‌شود

سرک به حساب بیمه شدگان برای قطع سرانه ۲۱ هزار تومانی سلامت

بیمه سلامت رایگان بیش از ۱۰ میلیون ایرانی یکی از افتخارات دولت یازدهم بوده و هست اما به گفته نایب رئیس هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت قرار است این بیمه دیگر برای همه رایگان نباشد و در طرح تازه‌ای که پیشنهاد شده و در حال بررسی است…

۳۱ خرد ۱۳۹۴

اعتراض پرستاران به اختلاف پرداخت کارانه‌ها

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره مشکلاتی که در پرداخت کارانه و معوقات پرستاران در برخی بیمارستان ها به وجود آمده، گفت: اکثر پرستاران در اختلاف پرداخت کارانه ها معترض هستند.

۲۰ خرد ۱۳۹۴

برگزاری تجمعات، دلیل رد صلاحیت کاندیداهای تهرانی انتخابات نظام پرستاری!

عضو ناظر مجلس بر انتخابات نظام پرستاری گفت: کمتر از ۵۰ نفر در کشور نسبت به رد صلاحیت خود اعتراض داشته اند که به پرونده بیش از ۹۰ درصد آنها رسیدگی شده است و هیچ حقی از کسی ضایع نشده است.

۱۷ شهر ۱۳۹۳

اقدام عجیب آموزش و پرورش در تبدیل نیروهای پیمانی به قرارداد کار معین

خبرهایی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه آموزش و پرورش در حال تقلیل قرارداد کاری معلمان از «پیمانی» به «قرارداد کار معین» در آستانه سال تحصیلی جدید است.