۱۷ مهر ۱۳۹۵

مالیات پلکانی سیاست مناسب برای کنترل درآمد پزشکان متخصص

آریایی نژاد، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی: اجرای مالیات پلکانی، سیاست مناسبی برای کنترل درآمد پزشکان متخصص است، اجرای مالیات پلکانی برای درآمد متخصصان منوط به وجود سیستم نظارتی دقیق است.

۵ خرد ۱۳۹۵

یکسان نبودن ساختار بیمه‌ای درکشور، عامل عدم اجرای قانون تجمیع بیمه ها

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس یکسان نبودن ساختار بیمه‌ای درکشور را عمده عامل عدم اجرای قانون تجمیع بیمه ها خواند وافزود: باید سیاست واحد بیمه ای برای ایجاد عدالت در ارایه خدمات بیمه ای پیاده سازی شود.

۱۳ آبا ۱۳۹۴

طرح عبور از پیری جمعیت

کلیات طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده با هدف حمایت از خانواده و تشویق زوج‌های جوان به فرزند‌آوری تصویب شد.

۶ مهر ۱۳۹۴

رفتار بیمه‌ها آینده طرح تحول را به مخاطره می‌اندازد

سازمان‌های بیمه‌گر ۴‌هزار ‌میلیارد تومان به بیمارستان‌های کشور بدهی دارند. بدهی که بر دوش نظام سلامت سنگینی می‌کند و باعث شده در برخی از استان‌ها پزشکان و پرستاران مطالبات خود را دریافت نکنند و بیمارستان‌ها نیز در زمینه تهیه دارو و تجهیزات پزشکی با مشکل مواجه شوند.

۲۸ ارد ۱۳۹۴

پیشنهاد واگذاری بیمارستان‌های تهران به شهرداری به نفع یا ضرر مردم؟

کاهش تصدیگری دولت در بخش درمان، سال‌های سال است که مطرح می‌شود. انتقال بخشی از وظایف و مسئولیت‌های وزارت بهداشت به بخش خصوصی، اتفاقی است که از برنامه چهارم توسعه تا الان در محافل مختلف مطرح می‌شود، اما هنوز اقدام جدی برای کاهش این تصدیگری انجام نشده است.

۲۷ بهم ۱۳۹۳

افزایش تعرفه‌ها به نفع سلامت جامعه نیست

با توجه به افزایش ۱۴ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال ۹۴ افزایش تعرفه‌های سال ۹۴ شکاف موجود در گروه‌های درمانی را بیشتر خواهد کرد.

۱۵ مهر ۱۳۹۳
عضو کمیسیون بهداشت مجلس در گفت‌وگویی اعلام کرد

آریایی‌نژاد: آلودگی بنزین رد شد/منتظر اعلام نظر هیئت رئیسه مجلس هستیم

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با رد آلودگی بنزین از انتظار برای اعلام نظر هیئت رئیس مجلس درباره قرائت گزارش کمیسیون بهداشت و درمان درباره کیفیت بنزین توزیعی در کشور در صحن مجلس خبر داد.