۲۲ اسفند ۱۳۹۵
نماینده مجلس:

از مهم‌ترین مزیت‌های قیمت تضمینی، کاهش دلالان در بازار آزاد است

یک نماینده مجلس با بیان اینکه با عرضه تمامی محصولات در بورس کالا موافق هستم گفت: به طور قطع اختصاص خط اعتباری مستقل برای اجرای خرید محصولات کشاورزی در قالب ماده ۳۳ قانون افزایش بهره وری کشاورزی،در راستای حمایت از کشاورزان خواهد بود.

۱۳ اسفند ۱۳۹۵

انتقاد نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بحران بی‌پولی در سازمان دامپزشکی برای مقابله با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان

نمایندگان مردم در مجلس با انتقاد از اینکه سازمان دامپزشکی برای مقابله با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان با کمبود منابع روبرو است بر لزوم استفاده از اعتبارات مدیریت بحران برای مدیریت این بیماری تاکید کردند.

۲۴ خرداد ۱۳۹۵

نماینده مجلس: بخش کشاورزی در دوران تحریم ها نیز کمک حال کشور بود

نماینده مردم زابل در مجلس دهم، با بیان اینکه بنیان های اقتصادی کشور نیازمند مقاوم سازی در برابر تحرک های داخلی و خارجی است، گفت: ظرفیت های بی شمار کشور در صورت توجه می تواند ما را به اقتصادی پویا رهنمون کند.

۱۹ آبان ۱۳۹۳

۷۰ درصد آب در دسترس در ایران استفاده می‌شود/برخی محصولات پر آب را به جای تولید باید وارد کرد

معاون سازمان حفاظت محیط زیست ایران با بیان این که ۷۰ تا ۸۰ درصد آب در دسترس در ایران استفاده می‌شود، گفت: برخی محصولات پر آب مانند چغندر را به جای تولید باید از طریق واردات شکر جبران کرد.

۱۵ مهر ۱۳۹۳

سازمان حفاظت محیط زیست با تکثیر گونه آبزی تیلاپیا مخالف است

معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تا به این یقین نرسیم که تکثیر و توسعه ماهی تیلاپیا در راستای حفظ منافع و محیط زیست ایران است، هرگز با آن موافقت نخواهیم کرد.