۳۰ آذر ۱۳۹۴

ابهام در تحقق وعده تولید بنزین در پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا پایان امسال + صوت

راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس در سال ۹۴ اگر هم اتفاق بیفتد، منجر به تولید بنزین نمی‌شود. اگر این راه اندازی اتفاق بیفتد، با هدف تولید نفتا است.

۱۴ آبا ۱۳۹۴
در نامه 154 نماینده مجلس به رئیس جمهور مطرح شد:

ضرورت تسریع وزارت نفت در روند تکمیل پالایشگاه ستاره خلیج فارس

تاخیر در بهره‌برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس موجب شده است که ۶۰ میلیون بشکه میعانات گازی کشور بر روی آب ذخیره‌سازی شود! با وجود گذشت بیش از ۲ سال از عمر دولت یازدهم، سرعت پیشرفت ماهیانه این طرح پالایشگاهی تنها ۰٫۵ درصد بوده است!

۲۵ شهر ۱۳۹۴

سازندگان پالایشگاه ستاره خلیج فارس به دنبال تامین منابع مالی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس با بیش از ٧٠ درصد توسعه مواجه است. با این وجود، یکی از تنگناهای ادامه کار محدودیت در منابع است، تکمیل این طرح وضع کشور را در تولید بنزین ایدآل می کند.

۳ دی ۱۳۹۳
جراره در گفت‌وگویی اعلام کرد

مجلس زیرساخت‌های قانونی تحقق اقتصاد مقاومتی در بودجه ۹۴ را فراهم کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در لایحه بودجه سال ۹۴ تا حدودی به مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی توجه نشده که لازم است، گفت: مجلس با در نظر گرفتن شرایط تولید، زیرساخت‌های قانونی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را فراهم کند.

۲۷ آبا ۱۳۹۳
بایدها و نبایدهای توافق جامع هسته‌ای

جراره: اگر برگ برنده‌ای در مذاکرات برای ایران وجود نداشته باشد مجلس آن را نمی‌پذیرد

عضو هیات رئیسه اصولگرایان مجلس با بیان اینکه یکی از شرط‌هایی که ایران برای شروع مذاکرات برای ۱+۵ تعیین کرده لغو کلیه تحریم‌ها بوده است گفت: توافق نهایی با هر عنوانی باید به تایید مجلس برسد تا خطوط قرمز و حقوق ملت بررسی شود.