۱۷ مهر ۱۳۹۵
نماینده سابق مجلس:

در رابطه با FATF، با مدیر ارشد خزانه داری آمریکا مذاکره شده است

شکی نیست که FATF اقدامی در ادامه تعهدات قبلی برجام (JCPOA) و سناریو اصلی آمریکا برای فشار بر ایران و حضور جمهوری اسلامی ایران برای بار دوم به پای میز مذاکره است.

۷ بهم ۱۳۹۴

مجلس به دنبال اصلاح مدیریت منابع آب است

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: تلاش می کنیم ماحصل مصوبات مجلس برای برنامه ششم هم به اصلاح روند موجود در مدیریت منابع آبی بینجامد و هم بخش مدیریت مصرف را در جهت اصلاح، مورد توجه قرار دهد.

۵ دی ۱۳۹۴
عضو کمیسیون انرژی مجلس

دولت یازدهم در ارتقای کیفیت بنزین کوتاهی کرد

عضو کمیسیون انرژی مجلس یکی از علل آلودگی هوا را بی توجهی دولت به طرح های ارتقای کیفیت بنزین دانست و گفت: این طرح های علی رغم اینکه در مرحله پایانی به دولت یازدهم تحویل داده شد بعد از گذشت ۲.۵ سال، هنوز تکمیل نشده است.

۲۸ آذر ۱۳۹۴

آنچه رهبری فرمودند برای اصلاح ساختار دولت به معنای انتزاع و ادغام نیست

عضو کمیسیون انرژی مجلس نهم گفت: حالا یک وزارتخانه ای را بیایند بخشی از وظایفش را از اینجا منتزع کنند و ببرند در وزارتخانه دیگری تحت عنوان یک معاونت جا بدهند؛ این به مفهوم تغییر ساختار تشکیلاتی اجرایی کشور که مقام معظم رهبری در کرمانشاه فرمودند نیست.

۵ آبا ۱۳۹۳

کمیسیون انرژی مجلس علل کاهش قیمت نفت را بررسی کرد

اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در جلسه عصر امروز خود، با حضور مدیر کل اوپک وزارت نفت، علل کاهش قیمت جهانی نفت را بررسی کردند.

۱۴ مهر ۱۳۹۳

نماینده مجلس: کمیسیون انرژی سرطانزا بودن بنزین پتروشیمی را تایید نکرد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌توان ادعا کرد بنزین تولید داخل سرطانزا است/ تولید بنزین از طریق پتروشیمی‌ها برای مقابله با تحریم‌های احتمالی مناسب است