۵ مرد ۱۳۹۴

تکمیل پروژه پالایشگاه ستاره خلیج فارس می بایست به عنوان الویت فعالیت های وزارت نفت در دستور کار قرار گیرد

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص چگونگی تامین سوخت مورد نیاز کشور اذعان داشت: در حال حاضر روزانه حدود ۷۰ میلیون لیتر بنزین در کشور به مصرف می رسد که حدود ۶۲ میلیون لیتر آن تولید داخلی است و مابقی از طریق واردات تامین می شود.

۲۶ خرد ۱۳۹۴
کارخانه‌ای:

مسئولین به‌جای گره‌زدن مشکلات به تحریم موانع داخلی را رفع کنند

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین نباید زندگی مردم را به مشکلات و عامل مشکلات را به تحریم گره بزنند، بلکه باید در اولویت اول تمامی موانع داخلی برای حل مشکلات مردم را حل کنند.

۸ بهم ۱۳۹۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس

پرمصرف‌ها باید هزینه بیشتری بابت انرژی پرداخت کنند

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه افزایش قیمت انرژی برای سال آینده پیش‌بینی نشده است، گفت: پرمصرف‌ها باید هزینه بیشتری بابت انرژی پرداخت کنند.

۱ بهم ۱۳۹۳
استقبال اعضای کمیسیون بودجه از مصوبه کمیسیون انرژی

خیز مجلس برای حذف یارانه پرمصرف‌ها

اگر یارانه افراد پرمصرف در مصارف بی‌رویه با اجرای طرح کمیسیون انرژی مجلس حذف شود، در عمل یارانه افراد پردرآمد حذف شده است. همچنین در این حالت به جای فشار بر همه مردم، تنها ثروتمندان هزینه افزایش قیمت‌ها را پرداخت می‌کنند.

۱۴ آذر ۱۳۹۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس:

نرخ سود در بانک‌های خصوصی ۳۰ درصد است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حداقل سود بانکی در بانک‌های دولتی ۲۲ درصد و بانک‌های خصوصی ۳۰ درصد است، گفت: بستر کارآفرینی در کشور با کاهش نرخ سود بانکی فراهم می‌شود.

۲۹ آبا ۱۳۹۳

سناریوهای پایان مذاکرات وین

احتمال دست یابی به توافق نهایی در این دور از مذاکرات بیش از ۵۰ درصد ارزیابی نمی شود مگر اینکه دولت امریکا حامل پیشنهاد جدیدی درباره نحوه ارتباط دهی جدول زمانی لغو تحریم ها و محدودیت هایی که بناست بر نامه هسته ای ایران اعمال شود، ارائه کند.

۱۵ آبا ۱۳۹۳
کارخانه مطرح کرد:

محورهای سوال از وزیر جهادکشاورزی/ راهکارهای کنترل کم آبی و کشت گندم با کمترین میزان مصرف آب

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با یادآوری سوال خود از وزیر جهادکشاورزی گفت: راهکارهای بحران آب و مقابله با کم آبی و چگونگی کشت گندم با کمترین میزان مصرف آب محور سوالات از حجتی وزیر جهادکشاورزی است.