۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰

ایجاد ۱۰۰ هزار شغل توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در سال جاری

اشتغال

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: امسال بیش از ۱۰۰ هزار شغل در کشور توسط ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) ایجاد شد و پیش‌بینی شده سال آینده هم ۱۵۰ هزار شغل ایجاد شود.

به گزارش عیارآنلاین، امروز محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در آیین بهره‌برداری و افتتاح همزمان فاز سوم طرح توسعه گلخانه ۵۰ هکتاری هیدورپونیک زرندیه و طرح‌های توانمندسازی اقتصادی ذوب روی ایجرود در آشتیان و زرین‌شیشه اراک اعلام کرد: امروز نظام سلطه با ما اختلاف اساسی و بنیادی دارد آنها تفکراتشان این است که یک عده‌ای فدا بشوند تا آنها در آرامش باشند. حتی تصورشان این است که یک میلیارد نفر در دنیا اضافه است و باید از بین بروند تا غذا برای ۶ میلیارد دیگر فراهم شود اما تفکر ما این است که همه چیز در دنیا برای رسیدن به خدا است. بنابراین با این اختلاف تفکرات ما و نظام سلطه هیچ وقت به همدیگر نخواهیم رسید و امکان رفع و برطرف کردن این اختلافات نیز وجود ندارد و کسانی که فکر می‌کنند چنین امکانی وجود دارد در اشتباه هستند.

* وقتی به غنی‌سازی ۲۰ درصد رسیدیم مستکبران حاضر شدند با ما حرف بزنند

وی درخصوص مسائل بین‌الملل کشور هم گفت: راهکار این است که باید به نقطه بازدارندگی برسیم و در چنین حالتی آنها با ما حرف خواهند زد. زمان جنگ هم همینطور بود و اخیرا در مسائل هسته‌ای هم به همین شکل شد یعنی وقتی به غنی‌سازی ۲۰ درصد رسیدیم آنها با ما حرف زدند وگرنه قبل از آن هر روز با ما ساز جنگ کوک می‌کردند.

مخبر افزود: تا زمانی که به یک نقطه قابل اتکا و بازدارنده نرسیم نظام سلطه همواره تهدیدهای خود را ادامه خواهد داد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: امروز نظام سلطه حداقل ۳۰۰ نفر از افراد مجرب خود را مشغول کرده تا برای مسائل اقتصادی ایران نقشه بکشند و برنامه‌ریزی کنند.

وی با اشاره به اینکه در دوره جنگ سه اصل تفکر جهادی تکیه بر مردم و گوش به فرمان رهبری بودن رمز موفقیت ما بود گفت: اکنون هم چاره‌ای جز این وجود ندارد ما باید به جای نگاه به خارج نگاه به داخل داشته باشیم و به ظرفیت و امکانات خودمان تکیه کنیم.

* ستاد اجرایی روزانه ۱۰۰ طرح کوچک با ۳۰۰ اشتغال ایجاد می‌کند

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینکه ظرفیت‌های فراوانی در داخل کشور وجود دارد گفت: همین امکانات می‌ تواند به اندازه دو برابر جمعیت فعلی را نیز اداره و تامین کند.

به گفته مخبر ستاد اجرایی فرمان امام روزانه صد طرح با ۳۰۰ اشتغال ایجاد می‌کند که این اشتغال‌ها توسط اکیپی که مشخص شده‌اند ثبت و  رصد می‌شوند.

* سال آینده ۱۵۰ هزار شغل ایجاد می‌کنیم

مخبر همچنین گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام برای امسال صد هزار شغل پیش‌بینی کرده است که تا پایان سال بیش از این میزان محقق خواهد شد.

وی همچنین گفت برای سال آینده هم ستاد اجرایی فرمان اجرایی امام پیش‌بینی ایجاد ۱۵۰ هزار شغل را کرده است که مطمئنا به لطف خدا به نتیجه خواهد رسید.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: برای مردم منطقه استان مرکزی هم ستاد فرمان حضرت امام ۸۶۰۰ شغل را تا پایان سال به سرانجام می‌رساند که ۱۳ هزار شغل ایجاد خواهد کرد.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: