بررسی معافیت مالیات‌ بر ارزش افزوده مناطق آزاد در برنامه «مناظره»

مجلس هفته گذشته به طرح معافیت مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد، رای داد. با این وجود بسیاری از کارشناسان حذف مالیات بر ارزش افزوده را مانعی جدی جهت ایجاد شفافیت کالا در این مناطق می‌دانند؛ امشب برنامه «مناظره» برای بررسی دقیق‌تر این طرح از موافقان و مخالفان طرح دعوت کرده است.

به گزارش عیارآنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد رونق تولید، امشب برنامه مناظره با موضوع جنجالی معافیت مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد روی آنتن می‌رود. هفته گذشته بود که در مجلس طرح معافیت مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد به رای گذاشته شد و مجلس نیز به این طرح رای داد. با این وجود بسیاری از کارشناسان حذف مالیات بر ارزش افزوده را مانعی جدی جهت ایجاد شفافیت کالا در این مناطق می‌دانند؛ امشب برنامه مناظره برای بررسی دقیق‌تر این طرح از موافقان و مخالفان طرح دعوت کرده است. مهمانان برنامه، آقای وحید شقاقی، آقای جمال حسین‌زادهافی، آقای کرد زنگنه و آقای جعفریاری هستند.

مردم می‌توانند سوالات خود پیرامون این موضوع را از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۰۱۳ بپرسند.

«مناظره» به تهیه کنندگی علیرضا اسکندری کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که جمعه ها حوالی ساعت ۲۳:۱۵ و با اجرای مرتضی حیدری  روی آنتن می رود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: