افزایش انگیزه تولید در محققان پس از دیدار با مقام معظم رهبری

محققان

محقق ایرانی گفت: انرژی که پس از دیدار با مقام معظم رهبری به محققان وارد می‌شود در انگیزه تولید و روند پیشرفت بسیار مؤثر است.

به گزارش عیارآنلاین، محمد حیدری مدیر شرکت‌ دانش‌بنیان ایرانی که محصول شرکت‌شان در نمایشگاه فناوری‌های برتر در حضور مقام معظم رهبری  به معرض نمایش گذاشته شد،  گفت: مقام معظم رهبری با دیدن طرح‌های دانش‌بنیان بسیار خوشحال شدند و خیلی راضی بودند، ایشان پس از بازدید از غرفه ما فرمودند محصول‌مان را برای بازار داخل هم تولید کنیم که قصد داریم بنا به دستور ایشان این کار را انجام دهیم چرا که محصول ما فقط در بازارهای خارجی عرضه می‌شد.

وی افزود: به طور کلی مقام معظم رهبری با دیدن محصولات خوشحال شدند و از اینکه من به عنوان مدیر یک شرکت دانش‌بنیان با لباس محلی در نمایشگاه حاضر شده بودم، لذت بیشتری بردند.

حیدری ادامه داد: حضور ما در این نمایشگاه به نوعی حمایت مسؤولان از شرکت‌های دانش‌بنیان محسوب می‌شود و در بخش‌های دیگر نیز مورد حمایت معاونت علمی قرار می‌گیریم.

محقق ایرانی عنوان کرد: انرژی که پس از دیدار با مقام معظم رهبری به محققان وارد می‌شود، انگیزه‌ای در شرکت های دانش بنیان ایجاد می‌کند که مطمئنم در روند پیشرفت ما تاثیرگذار است.

وی گفت: امیدوارم از اقتصاد نفتی خارج شده و به سمت اقتصاد دانش بنیانی برویم و مردم سرمایه شان را بیشتر به سمتتوسعه دانش‌بنیان بیاورند.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: