۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۴

نمایشگاه فناوری‌های برتر؛ جلوه درخشان همت ایرانی از دیدگاه رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پس از دیدار از نمایشگاه فناوری‌های برتر یادداشتی در دفترچه این نمایشگاه نگاشتند؛ متن یادداشت معظم‌له این بود: «جلوه درخشان استعدادهای ایرانی و همت ایرانی را دیدم».

به گزارش عیارآنلاین، پرویز کرمی رئیس  نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری‌های برتر (ایران ساخت)  در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: این نمایشگاه متعاقب درخواست سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از مقام معظم رهبری برگزار شد که ۳۰ شرکت دانش‌بنیان به نمایندگی از ۴۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان کشورمان دستاوردهایشان را در حسینیه امام خمینی بیت رهبری به نمایش گذاشتند و فردا نیز استعدادهای برتر کشور به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند.

وی افزود: این نمایشگاه شامل ارائه دستاوردهایی در حوزه‌های پزشکی، الکترونیک، صنایع خلاق، ابزار دقیق، شتاب‌دهنده‌ها، سامانه‌های پزشکی، داروهای پیشرفته که اخیراً وارد بازار شده و دستاوردهایی در حوزه فناوری‌های برتر بود که از جمله محاسن این نمایشگاه می‌توان به این مسأله اشاره کرد که تمام تجهیزات ارائه شده کاملاً بومی و ساخت ایران بود و در بازار مورد مصرف است.

کرمی گفت: احساس می‌کنم رضایت مقام معظم رهبری پس از بازدید از این نمایشگاه جلب شد چرا که ایشان در دفترچه یادداشت نمایشگاه نگاشتند «جلوه درخشان استعدادهای ایرانی و همت ایرانی را دیدم.»

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: