۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۰

بخشنامه قیمت جدید نان به صورت رسمی ابلاغ نشده

رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه هنوز بخشنامه‌ای در رابطه با تغییر قیمت نان به اتحادیه اصناف تهران ابلاغ نشده است، گفت: تا پیش از انتشار رسمی، ابلاغیه منتشرشده وجاهت قانونی ندارد.

به گزارش عیارآنلاین، قاسم نوده فراهانی در مورد قیمت جدید نان، گفت: تصمیماتی در رابطه با قیمت نان اتخاذ شده اما هنوز بخشنامه‌ای در رابطه با هر‌گونه تغییر یا افزایش در قیمت نان به اتحادیه اصناف تهران اعلام نشده است.

رئیس اتاق اصناف تهران اظهار داشت: تا زمانی که ابلاغیه رسمی توسط اتحادیه دریافت نشود،  امکان اظهار نظر در این مورد را ندارم اما با توجه به صحبت‌هایی که مسئولان وزارت صنعت داشته‌ام ممکن است این ابلاغیه از سوی وزارتخانه بزودی و یا حتی فردا به صورت رسمی ابلاغ شود.

وی افزود: بنابراین تا پیش از ابلاغ رسمی، انتشار ابلاغیه قیمت جدید نان وجاهت قانونی ندارد،  ضمن اینکه تا پیش از اعلام رسمی نانوایی مجاز به افزایش قیمت نان نیستند.

نوده فراهانی بیان داشت:این ابلاغیه توسط فردی در کانال نانوایان منتشر شده و انتشار آن اقدامی غیرقانونی بوده است.

به گزارش فارس در چند سال اخیر قیمت انواع نان سنتی  و سنگک به صورت رسمی افزایش نداشته است. مدتی پیش عباس قبادی معاون وزیر صنعت اعلام کرد که افزایش قیمت نان با سه سناریو  در دست بررسی است که  براساس انتشار غیر رسمی بخشنامه قیمت جدید انواع نان سنتی ظاهرا تصمیمات در رابطه با قیمت نان اتخاذ و نهایی شده اما هنوز ابلاغ رسمی آن به اتحادیه اصناف تهران انجام نشده است.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: