۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
عربستان مدعی شد:

آرامکو تا پایان این ماه به ظرفیت کامل تولید برمی‌گردد

سهام آرامکو

مدیر عامل شرکت آرامکو پس از یک هفته از حمله یمنی‌های به شرکت نفتی آرامکو مدعی شد: تولید این شرکت تا پایان این ماه به ظرفیت کامل تولید برمی‌گردد.

به گزارش عیارآنلاین، امین ناصر مدیر عامل شرکت نفتی آرامکو در پیامی خطاب به کارگران و کارمندان این شرکت با بیان اینکه آرامکو از این حملات سربلند بیرون آمد، مدعی شد: تولید با ظرفیت کامل این شرکت از پایان این ماه از سر گرفته می‌شود و به میزان تولید قبل از حملات پهپادی خواهد رسید.

۱۴ سپتامبر حملات پهپادی یمنی‌ها به پالایشگاه‌های بقیق و خریص خسارت زیادی به آنها وارد کرد که تولید نفت آنها را به نصف رساند. 

ناصر در یک پیام داخلی اعلام کرد که این حملات که با هدف تخریب آرامکو صورت گرفت اما پیامدهای ناخواسته‌ای خواهد داشت به طوری که این حملات  ۷۰ هزار نیروی آرامکو را قوی‌تر از گذشته کرد و باعث اعتماد به نفس بیشتر و سریع شدن کارمندان ما در مأموریت‌های محوله‌شان شدند و آرامکو پس از این حملات قوی‌تر از گذشته خواهد بود.

وی همچنین مدعی شد که اگر ما به سرعت عمل نمی‌کردیم و اوضاع را کنترل نمی‌کردیم تأثیر آن بر روی بازارهای نفتی و اقتصاد جهانی می‌توانست بسیار مخرب باشد.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: