۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۵

دستگیری کلاهبردار ۲۰ میلیاردی در البرز

ساختمان نیمه کاره

فرمانده انتظامی استان گفت: کلاهبردار حرفه ای با فروش ساختمان های نیمه کاره دیگران اقدام به پیش فروش آن ها کرده بود دستگیر شد.

به گزارش عیارآنلاین، سردار “عباسعلی محمدیان” با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی استان البرز مبنی بر اینکه فردی با نشان دادن ساختمان نیمه کاره دیگران در مهرشهر کرج، اقدام به پیش فروش آن کرده و پس از دریافت مبلغی متواری شده، شناسایی و دستگیری نامبرده در دستورکار پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد متهم از کلاهبرداران حرفه ای بوده و درگذشته به همین جرم فروش ساختمان نیمه کاره دیگران مدتی را در زندان سپری کرده که کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای وی در منطقه مهرشهر کرج شده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی منتقل شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه کلاهبرداری بود اما در مواجهه با مدارک و مستندات و روبه رو شدن با مال باخته به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۱۱ فقره کلاهبرداری از شهروندان اقرار کرد.

سردار محمدیان با بیان اینکه میزان کلاهبرداری متهم ۲۰ میلیارد ریال بوده اظهار کرد: با تلاش کارآگاهان همه مال باختگان شناسایی و متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

منبع:خبرگزاری پلیس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: