۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶

زمان آزمون وکالت مرکز وکلا چه زمانی است؟

رئیس مرکز وکلای قوه‌ قضائیه پیش از این تاکید کرده بود “برگزاری سالانه آزمون وکالت، تکلیفی است که آیین‌نامه مرکز بر آن تصریح دارد و من آن را اجرا خواهم کرد!” اما زمان دقیق برگزاری آزمون وکالت مرکز وکلا چه زمانی است؟!

به گزارش عیارآنلاین، علی بهادری جهرمی، رئیس مرکز وکلای قوه‌ قضائیه از اعلام زمان دقیق برگزاری آزمون وکالت در آینده نزدیک خبر داد.

وی همچنین از مشخص نبودن زمان دقیق راه‌اندازی سامانه شفافیت کارشناسان و وکلا و سامانه ارجاع هوشمند کارشناس، خبر داد و اعلام کرد هر دو سامانه در حال تکمیل است.

رئیس مرکز وکلای قوه‌ قضائیه چندی پیش در صفحه اینستاگرام خود از برگزاری قطعی آزمون وکالت خبر داده بود؛ این در حالی است که برخی از صاحب نظران، تعلل مرکز وکلا در برگزاری آزمون وکالت را ناشی از کم رغبتی این مرکز برای برگزاری آزمون وکالت تلقی کرده بودند.

بهادری در پاسخ به این شبهات تصریح کرد: «زمان برگزاری آزمون وکالت به زودی اعلام خواهد شد.»

رئیس مرکز وکلای قوه‌ قضائیه پیش از این، زمان برگزاری آزمون وکالت این مرکز را در فصل پاییز اعلام و تاکید کرده بود: «برگزاری سالانه آزمون وکالت، تکلیفی است که آیین‌نامه مرکز بر آن تصریح دارد و من آن را اجرا خواهم کرد.

آخرین آزمون مرکز وکلای قوه‌ قضائیه در آذر سال ۹۶ و با پذیرفتن ۳۰۰۰ نفر از ۸۴ هزار و ۵۰۰ شرکت‌کننده در این آزمون برگزار شده بود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: