۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸

عدم ارائه گزارش دولت به مجلس درباره تأمین کالاهای اساسی

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: به رغم تذکرات فراوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس دولت، گزارش تأمین کالاهای اساسی ارائه نشده است.

به گزارش عیارآنلاین، حجت‌الاسلام احمد سالک در اصفهان اظهار کرد: به رغم تذکرات فراوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس دولت گزارش تأمین کالاهای اساسی که مطابق قانون باید تا پایان مرداد‌ماه به مجلس فرستاده می‌شد تاکنون ارائه نشده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی در بودجه سال ۹۸ به میزان ۱۴ میلیارد دلار برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم اختصاص داده است تا بتواند از این رقم استفاده کند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا اثر این اختصاص بودجه در زندگی مردم محسوس نیست، عنوان کرد: باید دولت گزارش ارائه کند تا بتوانیم مشکلات و موانع را تشخیص دهیم اما الآن نمی‌توان قضاوتی در این رابطه داشت.

سالک افزود: با بازگشایی مجلس در روز یکشنبه این موضوع را پیگیری خواهم کرد تا برنامه دولت برای تأمین کالاهای اساسی مشخص شود.

به گزارش فارس حجت‌الاسلام احمد سالک پیش از این در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها از فرصت دولت تا پایان مرداد برای ارائه گزارش عملکرد درباره تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم صحبت کرده بود.

منبع: فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: