۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۳

افزایش تعرفه‌های درمانی سال ۹۸ به صلاح کشور نیست

کامران درخصوص اعتراض پزشکان به تعرفه‌های درمانی سال ۹۸ و درخواست افزایش ۴۰ درصدی آن گفت: در شرایط فعلی که دولت و مردم در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند، افزایش تعرفه‌های درمانی به صلاح نیست. پزشکان درآمد بالایی دارند و نباید معترض باشند.

به گزارش عیارآنلاین، ۲۹ اسفندماه ۹۷ سعید نمکی، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از افزایش ۱۰ درصدی تعرفه‌های خدمات تشخیصی درمانی در بخش دولتی و افزایش ۱۳ درصدی در بخش خصوصی خبر داده بود. همزمان با رسانه‌ای شدن این موضوع، مخالفت‌ها و اعتراضات شدیدی از سوی جامعه پزشکی به وجود آمد و پزشکان خواهان افزایش ۴۰ درصدی تعرفه‌ها شدند.

در همین راستا، حسن کامران، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت‌وگویی با پایگاه خبری-تحلیلی عیارآنلاین درخصوص اعتراض پزشکان به تعرفه‌های درمانی سال ۹۸ و درخواست افزایش ۴۰ درصدی آن داشته که متن آن به شرح زیر است.

کامران،  درخصوص اعتراض پزشکان به تعرفه‌های درمانی سال ۹۸ گفت: در شرایط فعلی که دولت و مردم در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند، افزایش تعرفه‌های درمانی به صلاح نیست.

وی ادامه داد: افزایش ۱۰ درصدی تعرفه‌های درمانی سال ۹۸ منطقی است و بیش از این مقدار پذیرفته نمی‌باشد. گذشته از آن پزشکان درآمد بالایی دارند و نباید معترض باشند.

نماینده مردم اصفهان در پایان تصریح کرد: تعرفه‌های درمانی فعلی را باید حفظ کرد. هیچگونه افزایش در تعرفه‌های درمانی سال ۹۸ قابل قبول نمی‌باشد.

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: