بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری انجمن علمی حقوق برگزار می‌کند

نشست بررسی بازار خدمات حقوقی

ساعت ۱۲ الی ۱۴ روز یکشنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت‌ماه نشستی دانشجویی تحت عنوان بررسی بازار خدمات حقوقی با بررسی و تکیه‌بر حرفه وکالت در تالار آزادی دانشگاه شهید بهشتی توسط بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری انجمن علمی حقوق برگزار می‌گردد.

به گزارش عیارآنلاین، بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری انجمن علمی حقوق، روز یکشنبه مورخ ۲۲ اردیبهشت‌ماه نشستی دانشجویی تحت عنوان نشست بررسی بازار خدمات حقوقی با بررسی و تکیه‌بر حرفه وکالت در تالار آزادی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌کند.

هدف از این نشست بررسی بازار خدمات حقوقی و فرصت‌های شغلی موجود در این بازار است. از اهداف دیگر این نشست بررسی نهاد صنفی کانون وکلا و تأثیر آن بر اقتصاد و بازار خدمات حقوقی است.

سخنرانان این نشست دانشجویی، آقایان محمدرضا کامیار، وکیل پایه‌یک دادگستری، حسین قربان زاده، دکتری حقوق و مدرس دانشگاه، محمدمهدی توکلی، وکیل پایه‌یک دادگستری مرکز و سید مهدی حجتی، وکیل پایه‌یک دادگستری مرکز و از مخالفین جدی طرح جامع آموزش و پذیرش وکالت هستند.

اکنون طرحی تحت عنوان آموزش و پذیرش وکالت طرح برای اصلاح وضع بازار خدمات حقوقی با راهکار افزایش وکیل بیش از یک سال در مجلس در حال بررسی است؛ اما اخباری دقیقی از آخرین وضعیت این طرح به گوش نمی‌رسد.

امید می‌رود که نشست‌های دانشجویی بیشتری به این معضل بازار خدمات حقوقی بپردازند تا با روشنگری مباحث این حوزه، گشایشی در این زمینه حاصل شود و طرح مذکور که در راستای منافع مردم است به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی برسد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: