۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷
برنامه حمایتی وزارت کشاورزی آمریکا برای کشاورزان و دامداران سیل زده

بازسازی کسب و کار کشاورزان و دامداران پس از سیل، اولویت وزارت کشاورزی آمریکا

وزارت کشاورزی آمریکا با طراحی برنامه های متنوع و تامین مالی آنها به دامداران و تولید کنندگان محصولات کشاورزی کمک میکند تا به سرعت بعد از بروز حوادثی همچون سیل، کسب و کارشان را بازسازی کنند و تولید خود را از سر بگیرند

به گزارش عیارآنلاین،  به نقل از سایت وزارت کشاورزی آمریکا (USDA) ، کارکنان وزارت کشاورزی این کشور در دفاتر منطقه ای ، ایالتی و کشور در  حال ارائه انواع گوناگونی از برنامه ها و کمکها به ساکنین، تولیدکنندگان محصولات کشاورزی و عموم افرادی که متاثر از سیل بوده اند، هستند.

سانی پردو وزیر کشاورزی گفت: «سیل اخیر در میدوست و امتداد رودخانه های میسوری و می‌سی‌سی‌پی موجب اثرات مخربی در سراسر منطقه شده است و وزارت کشاورزی پرسنل و منابعی را جهت کمک به کشاورزان و بهبود جامعه پس از این طوفان اختصاص داده است. من کشاورزان و دامداران منطقه را تشویق میکنم که با مراکز خدمات محلی USDA تماس بگیرند تا ما بتوانیم با آنها برای شناسایی منابع و ابزارهای مورد نیاز جهت برقراری دوباره کسب و کارشان همکاری کنیم. با اینکه کشاورزان و دامداران در این منطقه توانایی مقاومت و بازگشت سریع به شرایط قبل را دارند اما درد و رنج واقعی است و ما هر کاری را که در توانمان باشد در وزارت کشاورزی انجام خواهیم داد تا به اندازه ای که ممکن است کمک کنیم. »

روز سه شنبه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که یک فاجعه بزرگ در بخش هایی از آمریکا به وجود آمده است.

طراحی برنامه های متنوع توسط USDA برای کمک به تولیدکنندگان محصولات کشاورزی و دامی

هنگامی که فجایع بزرگی رخ می دهد USDA یک برنامه وام اضطراری دارد که وامهای با بهره پایین را برای کشاورزان واجد شرایط جهت کمک به بازسازی تولید و زیانهای فیزیکی فراهم میکند.USDA  همچنین برنامه هایی اضافی متناسب با بخش های خاص کشاورزی را ارائه میدهد تا به تولیدکنندگان کمک کند که تاثیرات مالی فجایع بزرگ را تحمل کنند و حرفه شان را بازسازی کنند. صاحبان دامها و پرورش دهندگان قراردادی که مرگ و میر بالاتر از حد طبیعی احشام را به خاطر تغیرات خاص آب و هوایی و نیز حملات بیماری و حیوانی متحمل میشوند ممکن است واجد شرایط دریافت کمک تحت برنامه جبران خسارت دام USDA  باشند. تولید کنندگانی که متحمل زیانهایی میشوند و یا از کاشت محصولات کشاورزی که تحت پوشش بیمه محصول فدرال قرار نمی گیرند منع میشوند ممکن است واجد شرایط دریافت کمک تحت برنامه کمک به محصولات کشاورزی آسیب دیده بیمه نشده باشند، اگر این خسارات ناشی از بلایای طبیعی باشد.

کمکهای اضطراری USDA برای طرحهای مربوط به دام، زنبور عسل و مزارع پرورش ماهی، وجوهی را برای این تولیدکنندگان تامین میکنند تا تلفات ناشی از بیماری ها و آب و هوای نامساعد یا دیگر شرایط نظیر طوفان و کولاک شدید و آتش سوزی که توسط سایر برنامه های مربوط به بلایا و فجایع طبیعی پوشش داده نمی شوند را جبران کنند.

تامین منابع مالی جهت بازسازی باغات و مزارع بعد از بلایای طبیعی

USDA  از طریق برنامه مشوقهای کیفیت محیطی، منابع مالی را برای نیازهای فوری و پشتیبانی طولانی مدت جهت کمک به بهبود شرایط پس از بلایای طبیعی و حفظ منابع آبی، فراهم میکند.

باغداران و پرورش دهندگان نهال در مناطق آسیب دیده ممکن است واجد شرایط دریافت کمک از طریق برنامه حمایت از کاشت درختUSDA  جهت کمک به کاشت دوباره درخت یا احیا درختان ، بوته ها و تاکستانهای آسیب دیده از بلایای طبیعی باشند.

اداره حفاظت از سلامتی حیوان و گیاه USDA اطلاعاتی را درباره حفاظت از دام بر روی صفحه‌ی حفاظت از دام در طی بروز یک بلا و فاجعه قرار داده است. بعلاوه این نهاد در تامین نیازهای ضروری حیوانات خانگی و صاحبانشان کمک میکند چرا که بازرسان با باغ وحش ها و پرورش دهندگان و دیگر مراکز مجاز در منطقه برای اطمینان از ایمنی حیوانات تحت مراقبت آنها همکاری نزدیکی دارند.

پیشگیری از مسمومیتهای غذایی توسط اداره بازرسی و ایمنی غذا USDA

همچنانکه ساکنین به خانه های خود بازمیگردند، اداره بازرسی و ایمنی غذا USDA(FSIS) به این اطمینان کمک میکند که آنها اقدامات لازم برای کاهش خطر بیماری های غذایی را انجام می دهند.

توصیه های ایمنی مواد غذایی پس از قطع برق و سیل بر روی وب‌سایت FSIS  موجود است. USDA  کسانی که خانه هایشان در معرض سیل قرار گرفته است تشویق میکند تا اقدامات لازم را جهت حفاظت از ایمنی مواد غذایی خود انجام دهند.

مرجع خبر:

https://www.usda.gov/media/press-releases/2019/03/21/usda-assists-farmers-ranchers-and-communities-affected-recent

 

 

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: