پایگاه عیارآنلاین منتشر کرد

گزارش مکتوب سلسله نشست‌های عیارآنلاین پیرامون عرضه نفت در بورس+لینک دانلود

گزارش مکتوب نشست‌های هم‌اندیشی پایگاه خبری تحلیلی عیارآنلاین پیرامون موضوعات مرتبط با «عرضه نفت در بورس» در قالب کتابچه‌ منتشر شد. لینک نسخه قابل چاپ در پایان آورده شده است.

به گزارش عیارآنلاین، با خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و قطعی شدن بازگشت تحریم‌ها، موضوع راهکارهای فروش نفت در زمان تحریم به یکی از مسائل پیش روی کشور تبدیل شده است. در طی ماه‌های اخیر طرح فروش نفت خام و میعانات گازی از طریق بورس به عنوان یکی از راهکارهای فروش نفت در زمان تحریم از سوی مسئولین دولت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دیگر کارشناسان مطرح شد؛ در ادامه این طرح به تصویب شورای عالی هماهنگی اقتصادی رسید و با مجوز این شورا نفت خام در تاریخ ۶ و ۲۰ آبان و ۱بهمن طی سه مرحله در بورس انرژی عرضه شد.

پایگاه خبری تحلیلی عیارآنلاین، با دعوت از کارشناسان و صاحب‌ نظران حوزه نفت و فعالین بازار سرمایه و بخش خصوصی، طی ماه های گذشته سلسله نشست‌های هم اندیشی ای به منظور بررسی این راهبرد ضد تحریمی برگزارکرده است. گزارش مکتوب این نشست ها که در مرداد و مهر ماه امسال با عنوان «بررسی ابعاد عرضه نفت در بورس» و در آبان ماه  امسال با عنوان «باید‌ها و نبایدهای عرضه‌ی نفت در بورس» برگزار شد، در قالب کتابچه‌هایی منتشر شده که در ادامه لینک دانلود نسخه الکترونیکی آن آورده شده است.

لینک دانلود کتابچه‌ها

۱-گزارش هم اندیشی مرداد ماه با عنوان «بررسی ابعاد عرضه نفت در بورس» 

۲-گزارش هم اندیشی مهر ماه با عنوان «بررسی ابعاد عرضه نفت در بورس» 

۳-گزارش هم اندیشی آبان ماه با عنوان «باید‌ها و نبایدهای عرضه‌ی نفت در بورس»

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: