۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱
به همت پایگاه خبری تحلیلی عیارآنلاین

هم اندیشی تخصصی با موضوع لزوم توسعه صنعت پالایشی برگزار می‌شود

پایگاه خبری تحلیلی عیارآنلاین هم اندیشی کارشناسی در موضوع «نقش توسعه ظرفیت پالایشی در بی‌اثر کردن تحریم‌های نفتی» با حضور مدیران و مسئولان فعلی و سابق وزرات نفت، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، نمایندگان عضو کمیسیون انرژی، کارشناسان انرژی و اصحاب رسانه در روز سه‎شنبه جاری ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می‌کند.

به گزارش عیارآنلاین، راهکار بلندمدت برای مقابله با تحریم‌های نفتی پیش رو استفاده پالایش و فرآورش نفت خام است. در راهکار بلندمدت وزارت نفت می‌بایست، به دنبال توسعه زنجیره ارزش در حوزه محصولات نفتی باشد. به همین سبب باید نفت را به جای صادرات در داخل کشور در پتروپالایشگاه‌های داخلی تبدیل به فرآورده کنیم و فرآورده‌های پتروپالایشی را صادر کنیم.

در این راستا پایگاه خبری تحلیلی عیارآنلاین هم اندیشی کارشناسی در موضوع «نقش توسعه ظرفیت پالایشی در بی‌اثر کردن تحریم‌های نفتی» با حضور مدیران و مسئولان فعلی و سابق وزرات نفت، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، نمایندگان عضو کمیسیون انرژی، کارشناسان انرژی و اصحاب رسانه در روز سه شنبه جاری ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می‌کند.

تا کنون حضور آقای خطیبی (مدیر اسبق امور بین الملل شرکت ملی نفت)، آقای متاجی (مدیر سابق برنامه‌ریزی شرکت ملی پالایش و پخش)، آقای شکرخواب (مدیرعامل سابق پالایشگاه ستاره خلیج فارس)، آقایان ساعدی و بختیار ( اعضاء کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی) و آقای رفیعی (کارشناس انرژی) در این هم اندیشی قطعی شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: