مدیرعامل شرکت ساخت‌: زیرسازی کل خط‌ ریلی قزوین- رشت تکمیل شد

خیراله خادمی از راه‌‌آهن قزوین- رشت بازدید کرد و به‌منظور تسهیل و تسریع درروند اجرایی پروژه تصمیمات و برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت.

به گزارش عیارآنلاین، خیراله خادمی از راه‌‌آهن قزوین- رشت بازدید کرد و به‌منظور تسهیل و تسریع درروند اجرایی پروژه تصمیمات و برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت ساخت‌وتوسعه، از اتمام زیرسازی این خط‌‌ریلی خبر و ادامه داد: با اتمام زیرسازی خط دوار ایستگاه‌رشت به‌عنوان آخرین بخش از این عملیات، زیرسازی کل خط‌ریلی قزوین- رشت تکمیل شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیکی روسازی این پروژه را ۷۵‌درصد اعلام و خاطرنشان کرد:‌۱۶۳ کیلومتر از مسیر ریل‌گذاری شده و دو کیلومتر آن باقیمانده است. بالاست‌ریزی لایه اول با پیشرفت فیزیکی ۹۸‌درصدی در حال انجام و عملیات بالاست ریزی لایه دوم، رلواژ اول و رلواژ دوم نیز در حال اجرا است.

وی در ادامه توضیح داد: بخش‌های مختلف ازجمله نصب‌خط، اجرای اسلب بتنی، جوشکاری، بالاست ‌ریزی نیز در حال انجام است.

خادمی در این بازدید از ایستگاه شهر رشت نیز بازدید و اعلام کرد: پیشرفت‌فیزیکی فازیک این ایستگاه ۹۰‌درصد و بخش مسافری ایستگاه  بیش از ۹۰ درصد است که در شهریورماه آماده خواهد شد.

 معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص سایر ایستگاه‌های این محور تاکید کرد: کل ایستگاه‌های کوهین، رستم‌آباد، لوشان و امام‌زاده‌هاشم نیز تا پایان شهریورماه به اتمام خواهند رسید.

منبع: تین نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: