رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت:

خواسته صنعتگران استمهال دیون بانک و کاهش مالیات بر ارزش افزوده است

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران خطاب به معاون اول رئیس جمهور گفت: درخواست کردیم که دیون معوق بانکی صنعت فریز شود، آیا اتفاقی افتاد؟ مالیات ارزش افزوده را مطرح کردیم که از سربازان جبهه اقتصادی انتظار نداشته باشید. آیا گذشتید؟

به گزارش عیارآنلاین، سید عبدالوهاب سهل آبادی امروز در بیست و دومین همایش روز ملی صنعت و معدن که در سالن اجلاس سران در تهران برگزار شد، گفت: جناب آقای جهانگیری نماینده مردم و دولت ما هستیم، شما هم باشید، ما همچون زمان جنگ ایستاده‌ایم و مطمئن باشید که از این جنگ اقتصادی هم گذر خواهیم کرد.

وی افزود: ما از توپ و ترقه‌های دشمن نمی‌ترسیم (بعد از بیان این مطلب یک نفر از جمع گفت: توپ و ترقه‌ای در کار نیست، اقتصاد درگیر است )

سهل آبادی اظهار داشت: جناب جهانگیری عرضه کردیم که دیون معوق بانکی صنعت گران فریز شود، آیا اتفاقی افتاد؟ در سال قبل بحث ارزش افزوده و مالیات را مطرح نموده‌ایم و گفتیم که شما از سربازان جبهه اقتصادی انتظار پرداخت اینها را نداشته باشید. آیا گذشتید؟ 

وی اظهار داشت: جناب جهانگیری مسائل اقتصادی مسائل خاصی است که خاصه به این قسمت جبهه به این قسمت جبهه که صنعت گران و تولید گران هستند مرتبط می شود

سهل آبادی اظهار داشت: ما تک نرخی کردن ارز را فریاد زدیم و امروز  چه اتفاقی افتاده است؟

وی اظهار داشت: ما نمی توانیم انتظار داشته‌ایم که هر روز اخبار نازیبا را بشنویم و باز هم همچنان بجنگیم و بعد انتظار داشته باشیم که کالای ایرانی جای خودش را در کشور باز کند.

رئیس خانه صنعت و معدن ایران اظهار داشت: برخی مصوبات اجرا نمی شود و امروز کارفرمایان برای تمدید دفترچه‌های تامین اجتماعی دچار مشکل هستند و تامین اجتماعی ما را جریمه می‌کند و حتی برند کارخانه را توقیف می‌کند و تامین اجتماعی چگونه این کار را می‌کند.

وی اظهار داشت: ما در ارتباط با بانک‌ها دچار مشکل هستیم و ما از شخص شما آقای جهانگیری که صنعت را می‌شناسید، انتظار کمک داریم و انتظار داریم که با ما شفاف باشید و مطئمن باشید، ما آنچه باید انجام دهیم انجام می‌دهیم. طرح نجات تولید و صنعت در دست ما است و ما را صدا بزنید و قبل از اجرای تصمیمات از نظرات ما استفاده کنید.

سهل آبادی اظهار داشت: امیدوارم سال آینده در چنین روزی اگر قرار است باز هم ناله کنیم، من نباشم. رزمندگان این جبهه را مداوا کنید.

رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت ایران اظهار داشت: امیدوارم بخشی از حرف هایی که امروز در اینجا گفته می‌شود، اجرا شود، زیرا می‌توان مملکت را از این وضعیت نجات داد.

منبع:فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: