در نشستی با معاون امور روستایی رئیس‌جمهور، چالش‌های وام اشتغال روستایی بررسی شد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: وضعیت عملکردی پرداخت تسهیلات مربوط به اشتغالزائی روستائیان و عشایر از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در استان‌های کشور و چالش‌های مربوط به عدم جذب این تسهیلات بررسی شد.

به گزارش عیارآنلاین، نورمحمد تربتی نژاد در خصوص تشریح نشست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی،  اظهار داشت: اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس روز گذشته با معاون امور روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری در روز در محل معاونت مذکور نشستی را برگزار کردند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این نشست عملکرد معاونت روستایی ریاست جمهوری در حوزه سیاستگذاری، برنامه ریزی، نظارت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت، گفت:همچنین وضعیت عملکردی پرداخت تسهیلات مربوط به اشتغالزائی روستائیان و عشایر از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی  در استان‌های کشور و چالش‌های مربوط به عدم جذب این تسهیلات در برخی از استان‌ها بررسی شد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد:  در نشست اعضای کمیسیون با معاون روستایی ریاست جمهوریمقرر شد جلسات منظمی در رابطه با پرداخت تسهیلات مربوط به اشتغالزائی روستائیان و عشایر بمنطور پی گیری و حل مشکلات آنها برگزار شود.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: