رئیس روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی در گفت‌وگو با عیارآنلاین:

وزیر جهاد کشاورزی با لغو قانون تمرکز وظایف و اختیارات بخش کشاورزی، مخالف است

رمضان نژاد، رئیس روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی با رد اظهارنظر رئیس دفتر رئیس‌جمهور مبنی بر موافقت وزیر جهاد کشاورزی با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به دنبال آن لغو قانون تمرکز گفت: صحبت‌های مطرح‌شده پیرامون موافقت مهندس حجتی با لغو قانون تمرکز وظایف و اختیارات بخش کشاورزی، قطعاً درست نیست.

به گزارش عیارآنلاین، سید محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور در ۳۰ خرداد  ۹۷ در حاشیه نشست هیات دولت و در جمع خبرنگاران با اشاره به لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت ( لایحه تفکیک ۳ وزارتخانه، راه‌ و شهرسازی، ورزش و جوانان و وزارت صنعت، معدن و تجارت) اظهار داشت، وزیر جهاد کشاورزی و صنعت از لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت حمایت کردند و ما امیدواریم بتوانیم در این زمینه به اهداف خود برسیم.

صحبت‌های مطرح‌شده در خصوص موافقت وزیر جهاد کشاورزی با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در حالی است که در ماده یک لایحه تفکیک آمده است، کلیه اختیارات بازرگانی دستگاه‌های دولتی از آن‌ها منتزع و به وزارت بازرگانی داده شود. موضوعی که در صورت تحقق آن قانون تمرکز وظایف و اختیارات بخش کشاورزی در وزارت جهاد کشاورزی ( قانون تمرکز) لغو خواهد شد. قانونی که محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی بارها از آن حمایت کرده است.

تناقض صحبت‌های مطرح‌شده توسط رئیس دفتر رئیس‌جمهور مبنی بر موافقت وزیر جهاد کشاورزی با لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به دنبال آن لغو قانون تمرکز با اظهارنظرهای صریح  محمود حجتی در خصوص کارآمدی قانون تمرکز و لزوم حمایت و حفظ آن منجر شد پایگاه خبری-تحلیلی عیارآنلاین، گفت‌وگویی با رمضان نژاد، رئیس روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی پیرامون این موضوع داشته باشد.

رئیس روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی در خصوص اظهارنظر رئیس دفتر رئیس‌جمهور مبنی بر موافقت وزیر جهاد کشاورزی با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به دنبال آن لغو قانون تمرکز گفت: صحبت‌های مطرح‌شده پیرامون موافقت مهندس حجتی با لغو قانون تمرکز قطعاً درست نیست.

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: